Wtorek, 26 maj 2020, Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny
Czarny Dunajec i okolice
Rain
13°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Rain
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Rain
13°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Clouds
15°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 67
Rain
13°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 81
Rain
13°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 71
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
19.05.2020, 11:02 | czytano: 1965

Balony nad Gorcami, czyi letni sezon turystyczny w Małopolsce otwarty

Przy Schronisku „Koliba” na Łapsowej Polanie w Gorcach Małopolska Organizacja Turystyczna wraz z Województwem Małopolskim zainaugurowała letni sezon turystyczny. Otwarcie sezonu, z uwagi na pandemię, było wirtualne i odbyło się w niewielkim gronie.

Wydarzenie poprowadziła Hanka Wójciak z Zakopanego, wokalistka i dziennikarka Radia Kraków. W ramach inauguracji wystartował także projekt „W małopolskich górach bezpieczniej!”, o którym opowiedział Edward Lichota, zastępcą Naczelnika TOPR.Tuż przed finałem wydarzenia odbył się start balonów na ogrzane powietrze z Łapsowej Polany niedaleko schroniska „Koliba”. Został także rozstrzygnięty Konkurs Małopolska STARTUJE!, w którym nagrodą był rejs balonem nad Małopolską.Całość wydarzenia zwieńczył koncert zespołu Dikanda.Gościem wydarzenia był Andrzej Gut Mostowy, wiceminister ds. turystyki w Ministerstwie Rozwoju, który wraz z gospodarzami inauguracji: Tomaszem Urynowiczem – wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego oraz Grzegorzem Biedroniem – prezesem Małopolskiej Organizacji Turystycznej, podczas briefingu prasowego, zachwalali uroki naszego regionu, zachęcając do wypoczynku i spędzania wolnego czasu właśnie w Małopolsce.

Materiały prasowe MOT, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
pogoprowiec22:25, 21 maja 2020
a Gorcach nie operuje czasami GOPR ?
Za naczelnika Zaróda taki numer by nie przeszedł.
Pinokio21:19, 21 maja 2020
Gdzie obiecana stacja narciarska burmistrza Watychy z plakatu siedzącego na krzesełku dla nas i dla naszych dzieci? Cisza?
Kary10:41, 20 maja 2020
Jedynym produktem turystycznym Nowego Targu jest targ. Realny a nie wirtualny
Kiwan17:18, 19 maja 2020
SK są jesteś wirtualnym tworem. Wydarzenie godne uwagi i zauważane odbyło się w Nowym Targu. Ale nie ma jak hejtowanie. Co nie Panie SK?
Sk12:39, 19 maja 2020
W Nowym Targu promocja i turystyka mają wyłącznie wirtualny charakter
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij