Czwartek, 24 wrzesień 2020, Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
Szczawnica i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
12°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
12°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clouds
16°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clouds
14°
Wiatr: 6.156 km/h Wilgotność: 89
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
12.06.2020, 10:20 | czytano: 829

Muzeum Tatrzańskie włącza się do wydarzeń w ramach Święta Małopolski 2020

zdj. Muzeum Tatrzańskie

ZAKOPANE. Od poniedziałku do środy Muzeum Tatrzańskie proponuje trzy trasy w mniej znane zakątki Tatr. Trwa długi weekend, zachęcamy turystów do wypoczynku z dala od tłumu i zgiełku z tym związanego. Nadal trzeba bowiem pamiętać m.in. o zachowaniu społecznego dystansu i elementarnych środków bezpieczeństwa sanitarnego.

W Tatrach wciąż jeszcze mnóstwo miejsc czeka na odkrycie przez wytrwałych wędrowców. Wojciech Szatkowski kustosz Muzeum Tatrzańskiego przez trzy dni w samo południe prezentuje na FB swoje górskie propozycje.

"Po przerwie 1 lipca wznawia swoją działalność filia Muzeum Tatrzańskiego – willa „Koliba”. Z tej okazji elitarną grupę naszych fanów chcemy zaprosić na przedpremierowe zwiedzanie Muzeum Stylu Zakopiańskiego. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na cztery pytania, które dwa razy dziennie pojawiają się na naszym profili FB. Chcemy w ten sposób umilić nam wszystkim czas oczekiwania na oficjalne otwarcie willi „Koliba”. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie" - zachęcają pracownicy Muzeum.

opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij