Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
06.03.2021, 09:15 | czytano: 506

Z jakich nowoczesnych urządzeń warto korzystać podczas prac w ogrodzie? (materiał partnera)

Wpływ technologii jest widoczny w różnych branżach i dziedzinach życia. Nie ominęło to także branży ogrodniczej. Na rynku widzimy wiele różnego typu nowoczesnych narzędzi. Większość z nich działa bez konieczności stałego podłączenia do prądu dzięki wykorzystaniu akumulatora. Kilka ciekawych przykładów nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych w ogrodnictwie przedstawiamy w niniejszym artykule.

Nowoczesne narzędzia ogrodowe zasilane na akumulator
Pierwszym przykładem narzędzi akumulatorowych jest opryskiwacz z akumulatorem. Tego typu urządzenie wystarczy założyć na plecy i za pomocą funkcjonalnej dyszy można rozpylać wybrany środek. W zestawie jest akumulator, ładowarka oraz wskaźnik baterii. Naszym zdaniem tego typu rozwiązanie jest bardzo funkcjonalne, gdyż możemy korzystać z rozpylacza najwyższej jakości bez konieczności stałego dostępu do prądu, co pozwala na prowadzenie prac ogrodniczych nawet w miejscach mocno oddalonych od budynku. 
Kolejny przykład nowoczesnego sprzętu na akumulator to bezprzewodowa pilarka łańcuchowa lub bezprzewodowy sekator do żywopłotu. Idealnie wycięty żywopłot, obcięcie niechcianych gałęzi lub idealnie równe pocięcie drewna na opał jest bardzo proste gdy do tego celu wykorzystamy zasilane energią elektryczną narzędzia. Wykonywanie tych samych czynności przy użyciu tradycyjnej pilarki bez zasilania prądem jest zdecydowanie bardziej pracochłonnym i czasochłonnym zajęciem. 
Następne ciekawe urządzenie to akumulatora odśnieżarka. Wszyscy kojarzymy bezprzewodowe kosiarki do trawy, ale prawdziwym hitem jest bezprzewodowa odśnieżarka, która swoim wyglądem przypomina wspomniane podręczne kosiarki do trawy. Można być pewnym że odśnieżanie za pomocą takiej odśnieżarki jest przyjemnością. 

Czy profesjonalne narzędzia ogrodowe da się kupić w okazyjnych cenach? 
Profesjonalne narzędzia do ogrodu wydają się dosyć dużym wydatkiem dla osób, które amatorsko od czasu do czasu lubią popracować w ogródku. Okazuje się, że niekoniecznie koszty zakupu muszą być sporym wydatkiem. Po prostu warto sprawdzać aktualne promocje i zniżki w sklepach ogrodniczych. Wystarczy chociaż minimalnie się interesować sprzętem ogrodniczym aby wyhaczyć ciekawe okazje.

Źródło zdjęcia:
Virrage Images/ Shutterstock.com
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij