Rabka-Zdrój
sport
08.10.2017, 20:00

Piłka nożna: V liga: Orkan się przełamał, Szaflary i Jarmuta pozostają w czołówce (+zdjęcia, tabela)

Kolejną skromną wygraną odnoszą Szaflary. Tym razem poradzili sobie na wyjeździe z Huraganem. Ekipa z Waksmundu gubi kolejne punkty przez problemy ze skutecznością.

08.10.2017, 18:00

Hokej: I liga: Ostra gra i dwa nieuznane gole

Remisem zakończyła się konfrontacja Podhala z HK Poznań. W pierwszym spotkaniu lepsi okazali się górale, w drugim gospodarze wzięli rewanż.

Piłka nożna: Klasa A: Demolka w Rabce (+ zdjęcia, tabela)

AKTUALIZACJA 2 (zdjęcia 1) Oczy sympatyków zwrócone były na Rabkę. Tamtejsze Wierchy - lider i aspirant do awansu - podejmował spadkowicza z okręgówki, KS Zakopane.

08.10.2017, 14:00

Hokej: PLHK B: Bez ikry

Nie udała się wyprawa góralek do stolicy Wielkopolski. Wracają na traczy i w dodatku bez zdobyczy bramkowej.

08.10.2017, 13:00

Piłka nożna: MLT: Trampkarze Wisły górą

W szóstej kolejce Małopolskiej Ligi Trampkarzy Wisła Czarny Dunajec podejmowała zespół Krakusa Nowa Huta.

08.10.2017, 11:00

Piłka nożna: Remis NKP z "Białą Gwiazdą:"

W meczu na szczycie Małopolskiej Ligi Trampkarzy grupy 2, NKP Podhale Nowy Targ zremisowało u siebie z Wisłą SA Kraków 2:2 (0:1), po bramkach Wójciaka.

07.10.2017, 21:00

Hokej: Jak to w ich zwyczaju…

Hokeiści Gazdy Team Nowy Targ, którzy występują na drugim froncie, rozegrali już trzy spotkania ligowe. Dzisiaj stoczyli bój w Łodzi, gdzie odradza się hokej.

07.10.2017, 19:00

Piłka nożna: III liga: Trenerskie opcje (+zdjęcia, tabela)

Piłkarze Podhala przed tygodniem przerwali fatalną passę i wydawało się, że koszmary mają już za sobą. Okazuje się, że nie zniknęły.

07.10.2017, 18:00

Piłka nożna: Klasa B i C: Tylko jeden remis (tabele)

Dużo spotkań w tej kolejce rozgrywek kończyło się rezultatem bezbramkowym do przerwy. Jednak w każdym meczu oglądaliśmy bramki, a najbardziej imponującą drugą odsłonę zaprezentowała Ochotnica wbijając aż 7 goli! W C klasie Bór gromi kolejną ekipę z czołówki i wyraźnie odskakuje rywalom.

Piłka nożna: IV liga: Prezent na wagę zwycięstwa, charakterny Lubań (+zdjęcia, tabela)

AKTUALIZACJA (zdjęcia) Po dwóch bolesnych ligowych porażkach wszyscy liczyli na odrodzenie Watry w meczu z Olimpią. Bolączką białczan w ostatnich meczach był brak koncentracji w linii defensywnej w początkowych minutach. Tym razem pełne skupienie zaowocowało bezbramkową pierwszą połową. Druga odsłona spotkania stała na bardzo wysokim poziomie, niezłe tempo, piękna bramka i emocje do końcowego gwizdka. Bohaterem ostatniej akcji Rokicki, który już w doliczonym czasie gry rozstrzygnął losy tego spotkania. Gracze Lubania po kilku niemrawych spotkaniach pokazali dziś, że ta drużyna ma charakter. Kolejny raz skorzystali z atutu jakim jest niewątpliwie gra na ich własnym boisku. Ekipa Łukasza Biernackiego pozostaje w czołówce odnosząc pewne zwycięstwo z Wolanią.

06.10.2017, 22:00

Hokej: Za szybko uwierzyli w zwycięstwo

Media zapowiadały konfrontację dwóch nowotarskich szkoleniowców - Marka Ziętary i Jacka Szopińskiego. W boksie Podhala zabrakło tego pierwszego. Jego syn miał wypadek. Drużynę prowadził jego imiennik Rączka. Jego podopieczni szybko objęli prowadzenie i ?

05.10.2017, 21:00

Sporty walki: Stopka w Fight Exclusive Night 19 "Bitwa o Wrocław"

Marcin Stopka - kickboxer z Jaworek już wkrótce znów zawalczy na wielkiej gali kickboxingu.