PM 10: 12 | 24 %
sport
01.03.2017, 22:00

Narty: Złoto dla Regli, srebro dla Obidowca

Ostatnią konkurencją Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Małopolska w biegach narciarskich były sztafety sprinterskie, rozgrywane techniką klasyczną. Podhalańskie sztafety zdobyły dwa medale -złoty i srebrny.

01.03.2017, 00:00

Sporty walki: Sukcesy Orawian w seido karate

Dużym sukcesem dla orawskich karateków zakończył się IV Suski Turniej Seido Karate Dzieci i Młodzieży w Suchej Beskidzkiej. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Seido Karate Orawa wywalczyli tam trzy medale: dwa złote i jeden brązowy.

28.02.2017, 23:00

Hokej: Hokeiści Naboru MMKS Podhale powalczą w finale Czerkawski Cup

Już jutro na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się wielki finał Turnieju Czerkawski CUP.

28.02.2017, 22:00

Narty: OOM: Bachleda i Pradziad na podium

Na trasach biegowych COS Zakopane, w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, rywalizowano techniką dowolną na dystansach od 5 do 7,5 kilometrów.

28.02.2017, 18:00

Snowboard: Mistrzostwa powiatu tatrzańskiego

Ponad 100 zawodniczek i zawodników z powiatu tatrzańskiego uczestniczyło w mistrzostwach szkół w snowboardzie.

28.02.2017, 14:00

Snowboard: OOM: Dziewięć medali w skarbcu naszych snowboardzistów

Snowboardziści rywalizujący o medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, po konkurencjach freestyleowych rozegrali slalom gigant równoległy. Świetnie zaprezentowali się reprezentanci podhalańskich klubów, którzy na 12 możliwych do zdobycia medali zgarnęli dziewięć.

27.02.2017, 23:00

Piłka nożna: Sławomir Basisty najlepszym piłkarzem roku w IV lidze (+zdjęcie)

W poniedziałkowy wieczór, podczas uroczystej Gali w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa, nastąpił rozstrzygnięcie XXII Plebiscytu na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski 2016 (poprzednio organizowała go "Gazeta Krakowska"). Tradycyjnie wręczona została także nagroda Prezydenta Miasta Krakowa - JASNA STRONA FUTBOLU.

27.02.2017, 21:00

Narty: OOM: Bukowski i Jarząbek z brązowymi medalami

Dominik Kastelik (Junior A) i Paweł Wąsek (Junior B) zwyciężyli w drugim konkursie indywidualnym Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach narciarskich.

Narty: OOM: Dwa medale w kombinacji

Na Wielkiej Krokwi w Zakopanem oraz trasach Centralnego Ośrodka Sportu rozegrano zawody w kombinacji norweskiej w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Podhalańczycy zdobyli dwa medale.

Piłka halowa: V Zakopiańska Halowa Liga Piłki Nożnej Open - Harpagany mistrzem

Zakończyła się runda zasadnicza ZHLPN open. Mistrzem ligi po raz pierwszy zostały Harpagany. Drużyna braci Piekarczyków: Łukasza i Mateusza w 12 kolejkach odniosła 11 zwycięstw i tylko jeden mecz zremisowała.

27.02.2017, 20:00

Sporty szkolne: Szusy licealistów

Rozdano medale w powiatowej Licealiadzie w narciarstwie alpejskim.Rywalizację dziewcząt wygrała Weronika Walas II LO, w wśród chłopców najlepszy okazał się Marcin bednarczyk (ZSO n r 1 Nowy Targ)

27.02.2017, 14:00

Siatkówka: Absolwenci Załucznego

Gimnazjum w Załucznem przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec zorganizowało turniej piłki siatkowej dla uczniów i absolwentów Gimnazjum w Załucznem.