PM 10: 14 | 28 %
sport
03.01.2017, 16:00

Piłka nożna: Z poradnika trenera i zawodnika, siła mięśniowa (+ wideo)

Trener trzecioligowego zespołu NKP Podhale Nowy Targ, Grzegorz Hajnos, w kolejnym wykładzie " Z poradnika trenera i zawodnika", zajmuje się siłą mięśniową u piłkarzy.

02.01.2017, 14:00

Sporty szkolne: Sylwestrowe odbijanie

AKTUALIZACJA (zdjęcia) Siatkarze I Liceum Ogólnokształcącego zakończyli sportowy rok 2016 udziałem w Turnieju Sylwestrowym. W zawodach uczestniczyli: Absolwenci, reprezentacja klas drugich, drużyna klas pierwszych oraz Goście, tym razem bez własnej drużyny, a w składach gospodarzy. Kilkunastoletniej tradycji stało się zadość!

01.01.2017, 17:00

Narty: Stoch drugi w Ga-Pa i jest liderem TCS!

Kamil Stoch zajął drugie miejsce w noworocznym konkursie w Garmisch-Partenkirchen, ale w klasyfikacji Turnieju Czterech Skoczni jest liderem. Zawody wygrał Norweg Daniel Andre Tande.

31.12.2016, 16:00

Pozostałe: Na bogato

263 medale wywalczyli w 2016 roku podhalańscy sportowcy. 12 kruszców przywieźli z czempionatów globu i Europy.

31.12.2016, 15:00

Hokej: Małe światełko w tunelu

- Pojawiło się małe światełko w tunelu. Młodzież istnieje i godnie reprezentuje miasto i powiat. Wszyscy powinni sobie zdać sprawę, że przyszłość polskiego hokeja nie należy do farbowanych lisów - mówi Andrzej Słowakiewicz.

30.12.2016, 23:00

Hokej: Patent na Cracovię

AKTUALIZACJA (zdjęcia) "Puchar już mamy, teraz na mistrza czekamy"- śpiewali, niestety nie nowotarscy kibice hokeja, lecz tyscy. Ich pupile po raz siódmy zdobyli Puchar Polski, będąc w finale zespołem zdecydowanie lepszym. Mającym patent na Cracovię, którą piąty raz w tym sezonie pokonali.

30.12.2016, 22:00

Narty: Stoch pokazał moc

- Jestem szczęśliwy, że po dwóch słabszych sezonach wróciłem na odpowiednio wysoki poziom - mówił Kamil Stoch, drugi w inauguracyjnym konkursie 65. Turnieju Czterech Skoczni.

30.12.2016, 15:00

Narty: Mistrzostwa Tatrzańskiego Związku Narciarskiego. Biela i Słowiok mistrzami.

Trzy dni po mistrzostwach Polski w skokach narciarskich na Wielkiej Krokwi w Zakopanem zostały rozegrane mistrzostwa Tatrzańskiego Związku Narciarskiego.

30.12.2016, 01:00

Hokej: Finał nie dla Podhala

- Ktoś musi wygrać, a ktoś musi przegrać. Mecz dobry dla widzów, sporo walki i szybkich akcji. Przy stanie 2:2 mecz się łamał i złamał się nie w tę stronę, co chcieliśmy - powiedział Marek Rączka.

29.12.2016, 17:00

Narty: Złoto dla Moniki Hojnisz i Grzegorz Guzika

W drugim dniu rozgrywanych w Kościelisku-Kirach biathlonowych mistrzostw Polski zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w konkurencji sprintu.

29.12.2016, 15:00

Piłka ręczna: Wojtek Hajnos z Szaflar nadzieją gdańskiego sportu

Wychowanek Świtu Szaflary jest najlepszym dowodem na to, że nawet z małej miejscowości, o niezbyt dużych tradycjach w piłce ręcznej, można się wybić.

Piłka ręczna: VIATEC CUP 2016

W Białym Dunajcu, dzięki finansowemu wsparciu firmy VIATEC Engineering, odbył się wojewódzki turniej piłki ręcznej chłopców zorganizowany przez UKS Świt Szaflary. W rozgrywkach uczestniczyło dziesięć zespołów w dwóch kategoriach wiekowych.