PM 10: 10 | 20 %
sport
10.07.2016, 15:00

Narty: Rajda ponownie najlepsza

Podobnie jak wczoraj, najlepszą zawodniczką na skoczni normalnej w Szczyrku okazała się Kinga Rajda. Polka ponownie pokonała Henriette Kraus. Trzecia była Bodnarczuk.

09.07.2016, 20:00

Narty: Polacy tuż za podium

Stanisław Biela i Jan Ziobro uplasowali się tuż za podium w zawodach FIS Cup w skokach narciarskich. Zawody rozegrano na skoczni w Szczyrku. Triumfował Włoch Davide Bresadola.

09.07.2016, 19:00

Narty: Szwab siódma, Pałasz jedenasta

Nasze góralki - Joanna Szwab i Magdalena Pałasz - zajęły siódme i jedenaste miejsce w zawodach FIS Cup w skokach narciarskich. Zawody wygrała ich koleżanka z reprezentacji Kinga Raja.

Kolarstwo: W czołówce bez zmian

Ósmy etap Giro d?Italia kobiet nie przyniósł zmian w klasyfikacji generalnej. Liderką pozostaje Megan Guarnier (Boels Dolmans), a Katarzyna Niewiadoma (Rabo Liv) jest siódma.

08.07.2016, 20:00

Kolarstwo: Kasia piąta w czasówce

Katarzyna Niewiadoma zajęła piąte miejsce w jeździe indywidualnej na czas. Był to siódmy etap kolarskiego wyścigu Giro Rosa. W klasyfikacji generalnej pozostaje na siódmej pozycji. - Zadowolona jestem z piątego miejsca - napisała na facebooku.

08.07.2016, 13:00

Hokej: Ósemka Podhalan w kadrze

Paweł Bizub, Kacper Kamieniecki, Łukasz Kamiński, Jakub Worwa, Oskar Zamarlik z MMKS Podhale - to piątka hokeistów MMKS Podhale, która została powołana na zgrupowanie kadry U18.

07.07.2016, 21:00

Piłka nożna: Czy Husaria zdobędzie Górę?

Rozgrywki Amp Futbol Ekstraklasy wchodzą w decydującą fazę. Już w najbliższy weekend w Białce Tatrzańskiej rozegrany zostanie przedostatni w tym roku turniej, który może być dla niektórych drużyn ostatnią szansą na włączenie się do walki o najwyższe cele.

07.07.2016, 18:00

Kolarstwo: Zmęczona ucieczką

Katarzyna Niewiadoma na siódmym miejscu ukończyła szósty etap Giro de Rosa Andora - Alassio - Madonna della Guardia o długości 118,6 km. Taką samą pozycję zajmuje w klasyfikacji generalnej, ze stratą 6 minut i 40 sekund do liderki Megan Guarnier (Boels-Dolmans).

07.07.2016, 16:00

Hokej: Marek Ziętara: Prowadzimy rozsądną politykę

- Byt klubu zależy od finansów. Dlatego bardzo ważna jest kilkuletnia strategia finansowo-sportowa. Cieszę się, że wybrany model w Nowym Targu z powadzeniem funkcjonuje. Idziemy rozsądną drogą - przekonuje trener "szarotek", Marek Ziętara.

06.07.2016, 18:00

Kolarstwo: Straty Niewiadomej

Katarzyna Niewiadoma spadła na dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej Giro Rosa. Na dzisiejszym piątym etapie Polka zajęła 12. miejsce. Przyjechała na metę 4 minuty i 26 sekund za triumfatorką Marą Abbott, która została nową liderką wyścigu.

06.07.2016, 14:00

Piłka nożna: Turniej Dzikich Drużyn im. Karola

Na boisku w Obidowej odbył się V Turniej Dzikich Drużyn im. Karola w piłce nożnej. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: młodzież gimnazjalna (rocznik 2000 i młodsi) i dzieci ze szkoły podstawowej (rocznik 2003 i młodsi). Turniej organizowany jest przez Sołectwo wsi Obidowa przy współpracy z LKS Lepietnica i OSP Obidowa.

06.07.2016, 10:00

Koszykówka: Piędel w Zagłębiu

Kinga Piędel, młoda rozgrywająca z Nowego Targu, wzmocni szeregi Zagłębia Sosnowiec. Nas cieszy, że po nowotarskim baskecie jest jeszcze jakiś ślad.