PM 10: 11 | 22 %
sport
15.06.2016, 15:00

Sporty szkolne: Technicy najlepsi w powiecie

Zespół Szkół Technicznych i Placówek z Nowego Targu został mistrzem powiatu w piłkarskiej Licealiadzie. "Technicy" wygrali grupę eliminacyjną, a do finału dostali się lepiej wykonując rzuty karne.

14.06.2016, 11:00

Piłka nożna: Trenerzy osiedlowi: Liga Dzikich Drużyn jednak się odbędzie!

Dobra wiadomość dla wszystkich dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Wakacyjna Piłkarska Liga "Dzikich Drużyn", którą od wielu lat, co roku organizowali trenerzy osiedlowi Bartosz Gotkiewicz i Artur Kasperek, wystartuje wraz z zakończeniem roku szkolnego.

Unihokej: Trzeci turniej o Puchar Rodziny Rajskich

Już trzeci rok z rzędu w Szkole Podstawowej nr 6 w Nowym Targu podczas festynu szkolnego zorganizowano turniej unihokeja o Puchar Rodziny Rajskich. W tegorocznych zmaganiach niestety zabrakło zaprzyjaźnionej młodzieży ze Słowacji (w tym czasie mieli swoje rozgrywki krajowe). Mimo to w turnieju wystartowało 8 drużyn w kategoriach dziewcząt i chłopców.

14.06.2016, 09:00

Sporty walki: Ogólnopolski Turniej Jiu-Jitsu Goshin Ryu na Podhalu

Do czarnego Dunajca zawitali wojownicy na Ogólnopolski Turniej Jiu-Jitsu Goshin Ryu. W turnieju brało udział 86 osób od 4 do 15 lat. Zawodnicy startowali w 8 kategoriach wagowych oraz 3 kategoriach Open.

13.06.2016, 15:00

Kajakarstwo: Powiało optymizmem

Na torze kajakowym w Krakowie rozegrano regaty o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa w kajakarstwie slalomowym. Na starcie stanęła rekordowa liczba zawodników, blisko 200 z 19 krajów. Konkurencja była bardzo mocna i trzeba przyznać, że nasi juniorzy i młodzieżowcy zaprezentowali się bardzo dobrze.

13.06.2016, 14:00

Sporty walki: Podsumowanie sezonu NKSW i ostatni występ we Wrocławiu

NKSW zakończyło bardzo długi i pracowity sezon startowy 2015/16. Wczoraj wystartowali w Mistrzostwach Polski k1, które odbyły się we Wrocławiu i zakończyły zmagania NKSW w tym sezonie.

Sporty walki: Kolejne dobre występy

W minioną sobotę w Bytomiu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Judo. Bardzo dobrze spisał się Łukasz BENTKOWSKI, który w kategorii do 81 kg zajął III miejsce. Dla Łukasza jest to duży sportowy sukces wywalczony w silnej konkurencji.

13.06.2016, 11:00

Piłka nożna: Brak chęci do dyskusji o przyszłości podhalańskiej piłki nożnej

Jak wczoraj późnym wieczorem z przykrością poinformowaliśmy o odwołaniu zaplanowanej na dziś debaty kandydatów na prezesa Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej pragniemy szerzej przedstawić zaistniałą sytuacje publikując jednak oświadczenie Wiesława Klaga, który wycofał się z kandydatury na prezesa.

13.06.2016, 10:00

Kolarstwo: Piasecki i Ziółkowska triumfują w Bukowinie Tatrzańskiej

Patryk Piasecki (JBG-2 Professional MTB Team) oraz Michalina Ziółkowska (Volkswagen Samochody Użytkowe) okazali się najszybsi na dystansie Grand Fondo podczas BUKOVINA Lang Team Maraton MTB w Bukowinie Tatrzańskiej. W zawodach wystartowało około 500 kolarzy.

13.06.2016, 00:00

Piłka nożna: UWAGA! Debata odwołana. Klag rezygnuje z kandydowania

Z przykrością informujemy, że zaplanowana na poniedziałek Debata Kandydatów na Prezesa Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej została odwołana. Powodem jest rezygnacja z ubiegania się o to stanowisko Wiesława Klaga.

Kajakarstwo: Popiela prowadzi w Pucharze Świata

Dariusz Popiela zajął dziewiąte miejsce w finale K1 Pucharu Świata w kajakarstwie górskim w La Seu d?Urgell i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej cyklu. Olimpijczyk z Pekinu wystąpił w finale osamotniony brakiem pozostałych Polaków. W półfinale kompletnie zawiedli Mateusz Polaczyk i Maciej Okręglak.

12.06.2016, 21:00

Piłka nożna: Czekaliśmy 42 lata!

42 lata czekamy, by biało -czerwoni wygrali inauguracyjne spotkanie w mistrzostwach świata czy Europy. I wreszcie doczekaliśmy się. Wcześniej Polacy na dziewięć meczów inauguracyjnych wygrali tylko raz. W 1974 roku z Argentyną. Mamy pierwszą wygraną w historii naszych euromeczów.