PM 10: 22 | 44 %
sport
21.03.2016, 14:00

Tenis stołowy: Sensacyjny remis

Do sporej niespodzianki doszło przy tenisowych stołach. Dziewczęta z Gorców zremisowały z kandydatem do pierwszej ligi UKS Rokicie Szczytniki, w ramach rozgrywek o mistrzostwo drugiej ligi.

20.03.2016, 22:00

Hokej: Skąpani w szampanie

"Szarotki" powtórzyły ubiegłoroczne osiągnięcie i nadal pozostają trzecią siłą w polskiej lidze. Podobnie jak przed rokiem, w decydującym boju o "brąz", pokonały naszpikowany obcokrajowcami Sanok.

20.03.2016, 18:00

Sporty walki: Szaflarski Mistrzem Polski(+foto)

W dniach 19 - 20 marca w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski w kategorii submission gdzie walka toczy się jedynie przy użyciu chwytów, zabronione są uderzenia.

20.03.2016, 17:00

Unihokej: Dominacja Podhala

W Niedzicy rozegrano jeden z dwóch półfinałowych turniejów o mistrzostwo Polski juniorek młodszych. Z trzech naszych ekip, po dwóch turniejach, tylko jedna - MMKS Podhale - awansowała do turnieju finałowego.

20.03.2016, 13:00

Narty: Zdeklasował rywali

Maciej Kot zajął 15. miejsce (231 i 222 m) w ostatnim w sezonie 2015/16 konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na mamucim obiekcie w słoweńskiej Planicy. Zwyciężył Peter Prevc.

19.03.2016, 23:00

Unihokej: Szarotka w półfinale

Szarotka awansowała do półfinału mistrzostw Polski w unihokeju. Po raz drugi okazała się lepsza od tyszan.

Tenis stołowy: Dobra seria Orkana

Pingpongiści Orkana wreszcie mogą mówić o dobrej passie. Wygrali kolejny mecz i są coraz bliżej spełnienia marzeń, czyli utrzymania się w drugiej lidze.

19.03.2016, 22:00

Hokej: Dyscyplina najważniejsza

- W meczach play off nie można robić takich numerów. To są zbyt ważne mecze. Dyscyplina jest najważniejsza. Dlatego posadziłem go na ławce - powiedział trener PPWSZ Podhale, Andriej Parfionow.

19.03.2016, 19:00

Piłka nożna: Wyszarpane zwycięstwo (+ zdjęcia)

Piłkarze NKP nie oszczędzają nerwów kibiców. Czekają z rozstrzygnięciem spotkania do ostatniej minuty. Tak było przed tygodniem w Nowej Hucie, dzisiaj powtórzyła się sytuacja.

19.03.2016, 18:00

Snowboard: Król szósta w Pucharze Europy

Nowotarżanka Aleksandra Król zajęła szóste miejsce w zawodach z cyklu Puchar Europy. W austriackiej miejscowości Gerlitzen rozegrano slalom gigant równoległy. Wygrała Austriaczka Sabine Shoefmann.

19.03.2016, 14:00

Piłka halowa: Dwie życiówki i szóste miejsce

Dwóch naszych skoczków ustanowiło nowe rekordy życiowe w drużynowym konkursie Pucharu Świata na skoczni HS-225 w Planicy. Reprezentacja Polski zajęła szóste miejsce, szans rywalom nie dali Norwegowie, którzy stanęli na podium w towarzystwie Słoweńców i Austriaków.

19.03.2016, 09:00

Sporty siłowe: Swobodny Zwis na drążku

18 marca w Jabłonce w Restauracji Funaberia odbył się "Swobodny Zwis na drążku". Organizatorem był Trenuj.tv Trener Dawid Kowalczyk oraz Restauracja Funaberia.