PM 10: 17 | 34 %
sport
20.02.2016, 15:00

Piłka nożna: Serce wyrywało się do przodu

Piłkarze NKP Podhale rozegrali kolejne dwa spotkania kontrolne w ramach przygotowań do sezonu. Zmierzyli się z czwartoligowymi zespołami. Z Szaflarami wygrali, z Trzebinią ponieśli porażkę. W obu spotkaniach wystąpiły dwie różne jedenastki i solidarnie straciły po trzy gole.

19.02.2016, 23:00

Narty: Pięciu punktowało, ale…

Pięciu reprezentantów Polski zdobyło punkty w konkursie Pucharu Świata na skoczni HS-130 w Lahti. Najlepiej z nich spisał się Stefan Hula, który zajął 14. miejsce. Triumfatorem zmagań został Michael Hayboeck.

19.02.2016, 22:02

Hokej: Pierwszy krok Podhala w drodze do półfinału (zdjęcia)

Gdyby "szarotki" miały lepiej nastawione celowniki, to już po 20 minutach mogło być po meczu. Ta część zdecydowanie należała do górali, którzy grali szybko, składnie i zasypywali strzałami Fikrta. Zepchnęli oświęcimian do głębokiej defensywy.

19.02.2016, 13:00

Sporty walki: I Turniej judo o Puchar Starosty Nowotarskiego 2016 za nami

To już ósma edycja zawodów olimpijskiej dyscypliny judo rozgrywanych tradycyjnie w sali sportów walki sztucznego lodowiska z udziałem zawodniczek i zawodników z dwóch ośrodków judo: nowotarskiego Prywatnego Liceum o profilu wojskowo-policyjno-pożarniczym oraz sekcji judo opartej na 1 klasie mundurowej z Zespołu Szkół w Jabłonce Orawskiej.

18.02.2016, 13:00

Hokej: Występ Jokili pod znakiem zapytania

- Na ten moment czekaliśmy od września. Po to przemierzyliśmy długą drogę, żeby walczyć o medale. Będziemy starali się grać jak najlepiej. Od siebie na pewno będę chciał to wyegzekwować, a od drużyny kapitan i trener - mówi Krzysztof Zapala o rozpoczynającym się w piątek play off.

18.02.2016, 08:00

Pozostałe: Icebug Winter Trail 2016 zakończony

Icebug Winter Trail 2016 przeszedł do historii! Wszyscy zgodnie podkreślali, że zakończyły się sukcesem. W tym roku 358 zawodników rywalizowali na dwóch trasach biegów górskich o dystansach: 21 kilometrów z sumą podbiegów 1010 metrów oraz 11,5 kilometra z 600 metrami do góry. Dodatkowo blisko 80 osób wystartowało 6 godzinnych zawodach na orientację.

17.02.2016, 17:00

Narty: Kotelnica Białczańska gotowa

Red Bull Bieg Zbójników zbliża się wielkimi krokami. Na trasach biegowych w Białce Tatrzańskiej spotkać można trenujących zawodników, którzy przygotowują się do walki o tytuł Zbója Roku.

16.02.2016, 22:40

NKSW najlepszym klubem Pucharu Polski K1!

NOWY TARG. W minioną niedzielę zakończył się Puchar Polski K1. Nowotarski Klub Sportów Walki już po raz drugi zorganizował ten prestiżowy ogólnopolski turniej na obiekcie Hali Gorce. Podczas dwudniowego maratonu rywalizowało 98 zawodników z 28 klubów z całej Polski. Nowotarżanie wywalczyli 8 medali w tym dwa złote, dwa srebrne i cztery brązowe. Dzięki czemu ostatecznie zdobyli tytuł Najlepszego Klubu Pucharu Polski.

16.02.2016, 22:00

Hokej: Rozstrzygnęły karne

Znakomite tempo od początku do końca, błyskawicznie zmieniające się sytuacje na tafli, dużo ciekawych akcji, strzałów i parad bramkarzy. 60 minut walki o każdy krążek i dopiero karne wyłoniły zwycięzcę w kolejnym meczu PPWSZ w rozgrywkach EUHL.

16.02.2016, 13:00

Narty: Demon szybkości

Śmiało można powiedzieć, że był to weekend Aleksandry Malinowskiej. W sobotę okazała się najlepsza na Polanie Szymoszkowej w zawodach Red Bull Zjazd na Krechę, a nazajutrz wygrała próbę szybkościową na Kotelnicy. Demon szybkości.

15.02.2016, 19:00

Piłka halowa: Wrócili po kolejne mistrzostwo

Drużyna Czarnych Pum po rocznej absencji w ZHLPN open wróciła do rozgrywek i sięgnęła po kolejne mistrzostwo.

Sporty szkolne: Drugie zawody 39 Zakopiańskiej SLSZ w biegach w wiosennej scenerii

Drugie zawody 39 edycji Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w biegach narciarskich zostały rozegrane na trasie Centralnego Ośrodka Sportowego w Zakopanem. Pierwotnie te zawody miały odbyć się w Kościelisku. Niestety wiosenna aura zmusiła organizatorów do przeniesienia imprezy do Zakopanego na trasę usypaną ze sztucznego śniegu.