PM 10: 4 | 8 %
sport
26.04.2015, 23:05

Tenis stołowy. 18 miejsce Kowalkowskiego w III GP

W Krośnie rozegrano trzeci Grand Prix żaków w tenisie stołowym. Wśród 168 uczestników nie zabrakło również przedstawicieli celuloidowej piłeczki z Podhala. Najlepiej zaprezentował się Maciej Kowalkowski, który zajął 18 miejsce.

26.04.2015, 22:02

Amatorskie zawody w podciąganiu na drążku (zdjęcia)

W Jabłonce odbyły się amatorskie zawody w podciąganiu na drążku. Zwyciężył 17-letni Robert Jurasz. Zawodnik Niedźwiedzi Orawy ustanowił rekord zawodów - 49 powtórzeń.

26.04.2015, 20:45

Piłka nożna. Byli jeszcze w busie

- Zaczęliśmy grać dopiero po starcie drugiego gola. Wcześniej byliśmy jeszcze w busie, w drodze do Nowego Targu – mówi trener Jordana, Zdzisław Gacek.

26.04.2015, 20:43

Tenis stołowy. Nie poddają się

Tenisiści stołowi Orkana nie poddają się. Walczą do końca o drugoligowy byt. Wzbogacili się o dwa cenne punkty, wygrywając w Łańcucie.

26.04.2015, 20:40

Kajakarstwo górskie. Mamy srebro

Kacper Sztuba srebrnym medalistą mistrzostw świata juniorów w kajakarstwie górskim. W finale olimpijskiej konkurencji kanadyjek jedynek przegrał ze Słowakiem Marko Mirgorodsky. To pierwszy medal Polaków podczas zmagań w brazylijskim Foz do Iguazu.

26.04.2015, 20:39

Kasperek: Liczyliśmy na coś więcej

Juniorki ludźmierskiego Wiatru poniosły trzecią porażkę w finale B mistrzostw Polski w unihokeju. Tym samym zajęły ósme miejsce w kraju.

26.04.2015, 20:38

Jacek Płachta: Mamy potencjał

- Gdyby ktoś przed MŚ powiedział mi, że w ostatnim meczu będziemy walczyć o awans, to wziąłbym to w ciemno – przyznał selekcjoner hokejowej reprezentacji kraju, Jacek Płachta.

26.04.2015, 20:36

Unihokej. Brąz dla juniorek Podhala

Zacięty pojedynek stoczyły unihokeistki Podhala z Trzebinią w ostatnim występie w finale mistrzostw Polski juniorek. Dopiero seria rzutów karnych wyłoniła zwycięzcę. W tym elemencie lepsze były trzebinianki i one zainkasowały dwa punkty.

26.04.2015, 15:49

Biegi Tytanów (zdjęcia)

W sobotę odbyły się 4 biegi w ramach imprezy pod nazwą „Biegi górskie w Szczawnicy”. Każdy z biegów różnił się długością trasy, a co za tym idzie trudnością. W sumie w całej imprezie uczestniczyły 1032 osoby.

26.04.2015, 09:30

Puchar Polski MTB w Białymstoku. Dobry start kolarzy Lubonia Skomielna Biała

Bardzo dobrze zainaugurowali sezon kolarze Lubonia Skomielna Biała, gdyż każdy z uczestników sobotniej edycji Pucharu Polski zdobył swoje pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej tej imprezy. Najlepszy okazał się Jarosław Żur, który zajął wysokie 3 miejsce wśród juniorów młodszych. W tej samej kategorii na 9 pozycji zameldował się Maciej Biedrończyk.

26.04.2015, 00:16

Piłka nożna. Zaczarowane boisko

Poroniec jeszcze nigdy nie wygrał z Unią na jego boisku. Wydawało się, że tym razem przełamie złą passę. Nie udało się, choć prowadził do 60 minuty. Stracił dwa punkty i spadł w trzecioligowej tabeli z trzeciego na czwartą pozycję.

26.04.2015, 00:14

Unihokej. Nie chciało wchodzić

Po wczorajszej wygranej juniorek MMKS- u z gdańszczankami, dzisiaj podopieczne Arkadiusza Pysza doznały porażki z Jedynką Trzebiatów. A wszystko to w ramach finałowego turnieju o mistrzostwo Polski w unihokeju.