PM 10: 30 | 60 %
sport
24.01.2015, 23:02

Hokej. Złapał Tatar Tatarzyna

Akademicka drużyna PPWSZ Podhale w meczu o mistrzostwo hokejowej pierwszej ligi, po zaciętym boju - wyszła zwycięsko z potyczki z drugą drużyną sosnowieckiej „szkółki”.

24.01.2015, 17:04

Kowalczyk wycofana, Jaśkowiec w ćwierćfinale

Justyna Kowalczyk niespodziewanie wycofała się ze startu w kwalifikacjach do sprintu techniką dowolną w Pucharze Świata w Rybińsku. O swojej decyzji poinformowała tuż przed rozpoczęciem biegu. Sylwia Jaśkowiec dała z siebie wszystko, ale odpadła w ćwierćfinale.

24.01.2015, 17:03

Biathlonowy PŚ: Kosztowne pomyłki

Weronika Nowakowska Ziemniak nie utrzymała 10 pozycji po sprincie i bieg pościgowy, w biathlonowym Pucharze Świata w Anterselwie, ukończyła na 14 miejscu. To efekt trzech pomyłek na strzelnicy.

24.01.2015, 17:02

Dwóch w dziesiątce

Czwarty wynik w Pucharze Kontynentalnym w skokach narciarskich w Planicy należał do Klemensa Murańki. Polak po skoku na 133 m na półmetku rywalizacji zajmował drugie miejsce, ale 135,5 m okazało się niewystarczające do utrzymania lokaty na podium.

24.01.2015, 17:01

Chrapek daleko z zjeździe

Karolina Chrapek - jedyna Polka w stawce 64 zawodniczek, które wystartowały w biegu zjazdowym alpejskiego Pucharu Świata kobiet w Sankt Moritz - ukończyła zawody na 55 miejscu.

24.01.2015, 17:00

Riemen w 1/8 finału MŚ

Karolina Riemen Żerebecka zajęła siódme miejsce w kwalifikacjach mistrzostw świata ski-crossu rozgrywanych w austriackiej miejscowości Kreischberg.

24.01.2015, 16:59

Triumfujące Maniowy

Podopieczni Zbigniewa Jaworskiego – Gimnazjum Maniowy - zostali halowym mistrzem Podhala trampkarzy w sezonie 2015.

24.01.2015, 16:58

Wizja kuratora nadal aktualna

Spór pomiędzy Ministerstwem Sportu i Turystyki a Polskim Związkiem Hokeja na Lodzie trwa. Wszystko wskakuje na to, że wprowadzenie kuratora do związku jest aktualne.

24.01.2015, 13:17

Tylko Stoch nie zawodzi

Peter Prevc wygrał konkurs skoków o Puchar Świata w Sapporo. O jego sukcesie zadecydował drugi skok, bowiem po pierwszej serii okupował pierwszą pozycję wspólnie w Michaelem Hayboeckiem. Najlepszy z Polaków Kamil Stoch, na siódmej pozycji.

23.01.2015, 22:31

Orły na lodzie. MMKS Podhale Nowy Targ – KH GKS Jastrzębie 3:4d (zdjęcia)

- Niewygodny rywal. Zagraliśmy z nim najlepszy mecz w sezonie. Ciężko pracujemy na zdobycz bramkową, a w łatwy sposób tracimy gole. Do tego bardzo szybko. Szacunek dla drużyny, że podjęła walkę, że rozegrała dobre zawody – mówi kapitan hokejowego MMKS Podhale, Jarosław Różański.

23.01.2015, 22:22

Narciarstwo. Niespodzianka Bydlińskiego

Polskiego alpejczyka zobaczyć w Eurosporcie graniczy wprost z cudem. Ogonów się nie pokazuje. Ale doczekaliśmy się. Maciej Bydliński ukończył zawody na 12 miejscu, co jest drugim najlepszym wynikiem w jego karierze!

23.01.2015, 21:07

Snowboard. Król najlepiej z Polek

Nowotarżanka Aleksandra Król (Dawidek Team) okazała się najlepsza z Polek w snowboardowym slalomie gigancie równoległym podczas mistrzostw świata w austriackim Kreischbergu.