PM 10: 47 | 94 %
sport
10.01.2015, 23:16

Tenis stołowy. Deble uratowały remis

Tenisiści stołowi Gorców wracają spod Wawelu z punktem z drugoligowej rywalizacji. Wywalczyli go dzięki wygranym deblom.

10.01.2015, 23:15

Dwie dziewiątki

Jan Szymański i Katarzyna Woźniak po pierwszym dniu wielobojowych mistrzostwach Europy w łyżwiarstwie szybkim, na torze w rosyjskim Czelabińsku, plasują się na dziewiątych miejscach.

10.01.2015, 23:14

Stoch sportowcem roku

W 80. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i TVP najlepszym sportowcem roku 2014 został Kamil Stoch. W tym roku nie było odliczania od 10 do 1. Czempiony dostali wszyscy, którzy znaleźli się w dziesiątce. Ogłoszenie wyników nastąpiło dopiero na samym końcu!

10.01.2015, 20:36

Biathlon. Polacy jak zawsze

Polscy biathloniści nie rozpieszczają swoich fanów. Miejsca w ogonie stawki nikogo nie zadowalają. Niestety polski biathlon w męskim wydaniu jest kiepściutki.

10.01.2015, 20:29

Daleki loty

Ależ odleciał Severin Freund – wykrzyknął komentator Eurosportu. 227,5 m! Znokautował rywali w pierwszej serii. W drugiej nie dał sobie odebrać wygranej. Bardzo dobry start zanotował Piotr Żyła.

10.01.2015, 20:28

Dwóch zwycięzców

Niemiec Tim Tschanke triumfował w biegu ze startu wspólnego na 15 kilometrów w Tour de Ski. Razem z nim finiszował Aleksiej Połtoranin. Kazach uzyskał… identyczny czas co Niemiec. A wszystko to po niezwykle emocjonującym finiszu.

10.01.2015, 20:26

Justyna siódma

Justyna Kowalczyk zajęła w Val di Fiemme siódme miejsce w biegu ze startu wspólnego na 10 km techniką klasyczną. Szósty etap narciarskiego cyklu Tour de Ski wygrała Norweżka Therese Johaug.

Miła niespodzianka

Karolina Pitoń sprawiła nam miłą niespodziankę zajmując czwarte miejsce w biathlonowym sprincie rozegranym w Dusznikach w ramach Pucharu IBU.

10.01.2015, 20:25

Nie dla nas zaszczyty

Niemiec Florian Graf wygrał sprint mężczyzn rozgrywany w ramach zawodów Pucharu IBU w Dusznikach Zdroju. Najlepszy z Polaków był Łukasz Szczurek, który w czwartek startował w Oberhofie w sztafecie.

10.01.2015, 20:24

10.01.2015, 20:22

Ziobro wygrywa

Deszcz storpedował pierwszy konkurs skoków narciarskich o Puchar Kontynentalny w Wiśle. W jednoseryjnym konkursie najlepszy okazał się skoczek ze Spytkowic, Jan Ziobro.

09.01.2015, 22:55

Patent „Szopena”. MMKS Podhale Nowy Targ – Orlik Opole 2:3 (zdjęcia)

Jacek Szopiński, czyli popularny „Szopen”, ma patent na Podhale. Już drugi raz wygrał w karnych w rodzinnej miejscowości. Można powiedzieć, że wilk syty i owca cała. Opolanie dzięki dwóm punktom pozostają w grze o „szóstkę”, a punkt zapewnił Podhalu grę w grupie silniejszej. A to był główny cel pierwszej części sezonu.