PM 10: 0 | 0 %
sport
19.12.2014, 21:45

Skoki. Wiatr z tyłu

W sobotnim konkursie skoków Pucharu Świata w szwajcarskim Engelbergu wystartuje czterech Polaków - Piotr Żyła, Jan Ziobro, Klemens Murańka i Dawid Kubacki.

19.12.2014, 21:44

Kowalczyk wygrywa

Polska mistrzyni olimpijska okazała się najlepsza w sprincie stylem klasycznym podczas zawodów Alpen Cup.

19.12.2014, 21:42

Hokej. Gole Dziubińskiego i Kapica

Hokeiści Podhala – Dziubiński i Kapica – swoimi trafieniami przyczynili się do 23 wygranej polskiej reprezentacji nad Włochami.

19.12.2014, 21:41

Narty.Czterech „kombinuje”

Czterech reprezentantów Polski awansowało do niedzielnego konkursu Pucharu Świata w kombinacji norweskiej w austriackim Ramsau. Na stacje stanęło 69 „kombinatorów”.

18.12.2014, 21:01

Biathlon. Celne oko, szybki bieg

Po raz kolejny najlepszą z Polek w biathlonowym sprincie o Puchar Świata była Weronika Nowakowska Ziemniak. Zawody rozegrano w słoweńskiej Pokljuce.

18.12.2014, 20:59

Mistrz Polski w Poroninie

Paweł Nowak (ur. 27 stycznia 1979 r) został nowym piłkarzem Porońca Poronin – podaje klubowy portal. Nowy nabytek trzecioligowego klubu z Poronina ma na koncie tytuł mistrza kraju z krakowską Wisła, której jest wychowankiem.

18.12.2014, 20:58

Sztokfisz najwyżej w PŚ

Snowboardziści z włoskiej Carezzy przenieśli się do austriackiego Montafon, gdzie dzisiaj rozegrano kolejne zawody Pucharu Świata w slalomie. Żadnemu z naszych reprezentantów nie udało się zakwalifikować do pucharowej szesnastki.

18.12.2014, 20:55

Łyżwiarstwo szybkie. Szymański mistrzem świata

„Nie mogło być inaczej. Najfajniejszy tor lodowy na jakim byłem” – napisał na FB Jan Szymański, który został akademickim mistrzem świata na dystansie 1500 metrów w łyżwiarstwie szybkim rozgrywanych w Ałma - Aty w Kazachstanie.

18.12.2014, 20:54

Biathlon. Trzy sekundy od dziesiątki

Anna Mąka w Obertilliach, w biathlonowym biegu sprinterskim zaliczanym do klasyfikacji generalnej Pucharu IBU, zajęła trzynaste.

17.12.2014, 20:31

Skoki narciarskie. Szczęśliwa siódemka?

Łukasz Kruczek zabiera do Engelbergu na Puchar Świata siedmiu skoczków. Są to: Stefan Hula, Bartłomiej Kłusek, Dawid Kubacki, Klemens Murańka, Jan Ziobro, Aleksander Zniszczoł i Piotr Żyła. Do Szwajcarii nie poleci Kamil Stoch, który poddawany jest zabiegom rehabilitacyjnym po operacji stopy.

17.12.2014, 20:29

Ola Król najlepiej z Polek

Snowboardziści rozpoczęli sezon Pucharu Świata. Inauguracyjne zawody odbyły się we włoskim Carezza. Wystartowali w nich również Polacy. Najlepszy wynik osiągnęła nowotarżanka Aleksandra Król, która w slalomie gigancie zajęła 28 miejsce.

17.12.2014, 20:26

Szóste miejsce Jasiczka

Dobry występ zaliczył alpejczyk Michał Jasiczek w kanadyjskiej miejscowości Panorama, w zawodach z cyklu North America Cup. W slalomie w drugim dniu zawodów osiągnął szósty rezultat.