PM 10: 4 | 8 %
sport
20.12.2014, 17:21

Biegi narciarskie. Wymowne milczenie

Start biało –czerwonych w biegu na 15 km stylem dowolnym w Davos w narciarskim Pucharze Świata najlepiej skwitować wymownym milczeniem. W stawce 79 zawodników Jan Antolec był 76, a Sebastian Gazurek 78.

20.12.2014, 17:20

Pierwsze podium Bieli

Polski góral Stanisław Biela zajął drugie miejsce w konkursie skoków FIS Cup rozegranym w słowackim Szczyrbskim Plesie.

20.12.2014, 17:18

Skoki narciarskie. Kto inny rozdaje karty

Tegoroczne konkursy skoków narciarskich o Puchar Świata nie rozpieszczają polskich fanów. Inne nacje rozdają karty, a biało –czerwoni są jedynie bladym tłem. Engelberg miał być tym miejscem, w którym Polacy odbudują się.

20.12.2014, 16:19

Kowalczyk po raz drugi

Justyna Kowalczyk wygrała bieg na 5 km stylem klasycznym w Hochfilzen. To drugie zwycięstwo Polki w zawodach Pucharu Kontynentalnego.

20.12.2014, 16:18

Biathlon. Bez błysku

Weronika Nowakowska Ziemniak zajęła 15 miejsce w biathlonowym biegu na dochodzenie w Pokljuce. Wygrała Daria Domraczewa. To drugie zwycięstwo w tym sezonie utytułowanej Białorusinki. Liderką klasyfikacji generalnej pozostała Finka Kaisa Makarainen.

20.12.2014, 16:17

Biegi. Punkty Polki

Marit Bjoergen pewnie wygrała bieg na 10 km stylem dowolnym w Davos. Najlepsza z Polek była Sylwia Jaśkowiec, która uplasowała się na 25 pozycji. Justyna Kowalczyk nie startowała.

20.12.2014, 16:16

Łyżwiarstwo szybkie. Złoto Druszkiewicza

Sebastian Druszkiewicz był najszybszy na dystansie 10 km w akademickich mistrzostwach świata w Ałmatach w łyżwiarstwie szybkim. Na dystansie o połowę krótszym triumfowała Aleksandra Goss. W sobotę polscy łyżwiarze szybcy zdobyli cztery medale.

19.12.2014, 22:57

Biathlon na Sali (zdjęcia)

W ramach pozalekcyjnych zajęć z PCK w Nowym Targu, prowadzonych w ZSPiG nr 1 w Cichem odbyły się niecodzienne zawody: „Biathlon na Sali”.

19.12.2014, 22:51

Mikołajkowy Międzyszkolny Turniej w Piłkę Siatkową chłopców i dziewcząt

W hali sportowo – widowiskowej w Maniowach już po raz piaty odbył się Mikołajkowy Międzyszkolny Turniej w Piłkę Siatkową chłopców i dziewcząt, którego organizatorem była Adrianna Berszakiewicz – nauczyciel wychowania fizycznego w Maniowach.

19.12.2014, 22:16

Nowotarżanie na Mistrzostwach Polski Południowej Full Contact Karate (zdjęcia)

W Mielcu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Południowej Full Contact Karate zorganizowane przez Mielecki Klub karate Saiha.

19.12.2014, 21:48

Łyżwiarstwo szybkie. Złoto do złota

Do złotego medalu na 1500 metrów, zdobytego wczoraj, Jan Szymański dorzucił kolejny krążek z tego najszlachetniejszego kruszcu w akademickich mistrzostw świata rozgrywanych w Ałma -Aty. Tym razem bezdyskusyjnie wygrał rywalizację łyżwiarzy szybkich na pięć kilometrów.

19.12.2014, 21:47

Biathlon. Zaskoczył Guzik

Rosjanin Anton Szipulin wygrał biathlonowy sprint Pucharu Świata rozgrywanego w Pokljuce. Zaskoczył Grzegorz Guzik, który zdołał awansować do biegu pościgowego.