Środa, 16 październik 2019, Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza
Jabłonka i okolice
Clear
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
18.05.2010, 16:05 | czytano: 1810

Nowotarscy modelarze na MP F3F (zdjęcia)

zdj. Andrzej Klocek i Jakub Świst

Na nadmorskim klifie w Mechelinkach rozegrane zostały Mistrzostwa Polski modeli szybowców zdalnie sterowanych kat. F3F. Nowy Targ reprezentowali: Jakub Świst, Arkadiusz Morawski oraz Bartłomiej Panikowski.

Zawody polegały na jak najszybszym pokonaniu odległości 1000 metrów - 10 przelotów pomiędzy bazami oddalonymi od siebie o 100 metrów.

Warunki do lotów i zawodów były wyśmienite, ponieważ do latania w tej kategorii potrzebny jest wiatr, którego nad morzem nie brakowało.

W zawodach wzięło udział 33 pilotów z całej Polski oraz jeden z Francji. Piloci z Nowego Targu zajęli bardzo dobre miejsca: 4. był Jakub Świst, 10. Bartłomiej Panikowski, a Arkadiusz Morawski 12.

- Kolejne zawody modeli szybowców, tym razem w konkurencji F3B odbędą się na nowotarskim lotnisku 12 i 13 czerwca br. - zapraszają modelarze z Aeroklubu Nowy Targ.

W galerii - zdjęcia oraz wyniki zawodów.

opr.s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij