Mistrzostwo Szkół Podstawowych gminy Nowy Targ w Mini Piłce Nożnej wywalczyła Łopuszna (wyniki i zdjęcia) - podhale24.pl
16.09.2011, 12:50 | czytano: 1719

W Nowym Targu odbyły się zawody o mistrzostwo Szkół Podstawowych gminy Nowy Targ w Mini Piłce Nożnej chłopców. W zawodach brało udział czternaście szkół (126 uczniów) gminy Nowy Targ. Tytuł mistrzowski wywalczyła SP z Łopusznej, która w finale pokonała SP z Dębna, trzecie miejsce zdobyła SP z Lasku.

SP w Łopusznej / arch. organizatora
Wybrany został najwszechstronniejszy zawodnik turnieju - Radosław Ciężobka z Łopusznej, który otrzymał pamiątkową statuetkę. Każda szkoła, która zajęła miejsca 1-6 otrzymała puchar, dyplom oraz nagrody rzeczowe – piłki nożne, rękawice.

KREMPACHY - ROGOŹNIK 1:1 (1:1)

Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach eliminacyjnych zagrały mecze półfinałowe, natomiast drużyny z drugich miejsc, zagrały mecz o piąte miejsce w turnieju. Pozostałe drużyny zakończyły swój udział.

Kozioł Mateusz, Ciężobka Radosław 2, Chowaniec Przemysław 2

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Radosław Ciężobka z Łopusznej.

I m-ce SP Łopuszna
W składzie: Dominik Klamerus, Radosław Ciężobka, Kewin Kądziołka, Patryk Hornik, Paweł Świrski, Artur Blacharczyk, Mateusz Łęczycki, Przemysław Chowaniec, Michał Drożdż, Jan Bryniarski, opiekun: Urszula Wąsowicz

II m-ce SP Dębno
W składzie: Mateusz Kozioł, Maciej Jeziorczak, Michał Kurzydło, Jan Zoń, Adrian Zubek, Kamil Janos, Hubert Wróbel, Bartłomiej Rusnak, Patryk Gorlicki, opiekun: Dorota Leśniak

II m-ce SP Lasek
W składzie: Marcin Jaróg, Jakub Bocheński, Jan Nykaza, Jan Plewa, Mateusz Plewa, Mateusz Witkowski, Marcin Pudzisz, Adrian Żelazko, Mateusz Włodarczyk, Bartłomiej Nykaza, Karol Szewczyk, Daniel Plewa, Piotr Jaróg, Marcin Duda, Piotr Łabuda, opiekun: Alicja Chamuczyńska

Organizator składa podziękowania na ręce Wójta Gminy Nowy Targ oraz Zakładowi Gospodarczemu Zieleni i Rekreacji w Nowym Targu za nieodpłatne udostępnienie boisk do turnieju. Dziękuje także wszystkim opiekunom za szybkie przeprowadzenie zawodów.

Tomasz Klag

UWAGA -
Indywidualne Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ
Termin: 26.09.2011 r. /poniedziałek/ godz. 11.00
Miejsce: Lotnisko w Nowym Targu.
Obowiązuje podział na trzy grupy wiekowe, oddzielnie chłopcy i dziewczęta: kl. IV i młodsi, kl. V, kl. VI. Szkoła może maksymalnie zgłosić do zawodów 18 uczestników.