PM 10: 15 | 30 %
PM 10: 18 | 36 %
23.08.2014, 15:23 | czytano: 1816

Trofeum dla zespołu Unihoc Gazda

Poznaliśmy rozstrzygnięcia piątej edycji nowotarskiego Mundialu. Faworytem finałowego pojedynku był zespół Unihoc Gazda i nie zawiódł.

Wzmocniony hokeistami pewnie ograł Waksmund. Szybko zdobyte prowadzenie 2:0 ustawiło potyczkę. Waksmund starał się, ale przeciwnik grał spokojnie i punktował. Niemniej mecz ciekawy, z wieloma sytuacjami podbramkowymi i ciekawymi rozwiązaniami akcji ofensywnych.

Konia z rzędem temu, kto wierzył w wygraną Patronów o trzecie miejsce, po tym co zademonstrowali w pierwszej połowie. Młynarczyk trafiał jak na zawołanie i Miground prowadził 4:0. A jednak! Na drugą połowę wyszły jakby całkiem inne zespoły. Piłkarze z Ostrowska jakby zadowoleni z wysokiego prowadzenie byli widocznie przekonani, że rywal padnie przed nimi na kolana. Takie rozumowanie słono ich kosztowało. Piłkarze NKP w barwach Patronów zaczęli coraz lepiej operować futbolówką, a ta posłusznie ich słuchała i wpadała w to miejsce, gdzie chcieli. Z kolei G. Antolak w bramce spisywał się wybornie. Patroni mogli zaimponować, bo nie często z 4:0 wyciąga się na 5:4. Brązowy medal dostał się w godne ręce i te głowy, które nie kalkulowały.