Sobota, 22 luty 2020, Imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra
Jabłonka i okolice
Clouds
-1°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-1°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-0°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Clouds
-1°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-3°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
04.04.2017, 11:21 | czytano: 586

Zakończenie Orawskiej Ligi Piłki Siatkowej

Rozgrywki Orawskiej Ligi Piłki Siatkowej w sezonie 2016/2017 dobiegły końca. W ostatniej kolejce rozegranej w ostatnim dniu marca swoje mecze wygrali Belfry Orawa oraz S-VK Trstena.

Zwycięzcami Ligi została drużyna S-VK Trstena, drugie miejsce zajął zespół Belfry Orawa. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Harnasie. Kolejne miejsca zajęli AZS Podwilk, Małolipnickie Lwy, ZSO Lipnica Wielka i ZS Jabłonka.

Po zakończeniu zmagań siatkarskich nastąpiło uroczyste zakończenie rozgrywek. Puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe najlepszym zespołom wręczył Wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Jabłonce Bogusława Pilch.


na podstawie jablonka.pl, oprac. wo, fot. Łukasz Sowiński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij