Czwartek, 17 styczeń 2019, Imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana
Zakopane i okolice
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86%
niewielkie zachmurzenie
-2°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 99%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 5.8 km/h Wilgotność: 83%
niewielkie zachmurzenie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 88%
pochmurno
-2°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 97%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
16.05.2018, 11:00 | czytano: 405

Kolarstwo: Pierwsze zawody tegorocznego cyklu Podhale Tour za nami

137 zawodników stanęło na starcie pierwszej tegorocznej edycji zawodów Podhale Tour które odbyły się w minioną niedzielę. Tradycyjnie przed głównym wyścigiem na trasie w zawodach Mini Podhale Tour pojawiły się dzieci i młodzież.

 Pierwsze zawody siódmej serii cyklu Podhale Tour wystartowały we Wróblówce. Trasa wiodła przez Ludźmierz, Maruszynę, Czerwienne, Małe Ciche, Stare Bystre aż do mety usytuowanej w Czarnym Dunajcu.

Zawodnicy rywalizowali o Puchar Wójta Czarnego Dunajca który finalnie, wraz z koszulką lidera trafił do Sebastiana Druszkiewicza z klubu IN Mogilany Cycling Club.

Komplet wyników można znaleźć na stronie organizatora www.podhaletour.tcorzel.pl a galerię zdjęć z Mini Podhale Tour w magazynie rowerowym www.rowery.malopolskaonline.pl.

Kolejne zawody cyklu o Puchar Wójta Raby Wyżnej już 17 czerwca.

 

wo/

Zobacz więcej na

najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
boks reklamowy
miejsce na reklamę
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij