szkoła

Kluszkowce: "Przemocy mówię - nie" - podsumowanie konkursu plastycznego (zdjęcia)

27.01.2011 12:07 / czytano: 1327 / powrót

We wtorek, 25 stycznia w Szkole Podstawowej w Kluszkowcach odbyło się uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego "Przemocy mówię - nie", zorganizowanego przez SP Kluszkowce oraz GOPS Maniowy.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych gminy Czorsztyn i miał na celu zwrócenie uwagi na problem przemocy w naszym otoczeniu. Na podsumowanie przybyli laureaci wraz z opiekunami oraz goście: Katarzyna Mąka - dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Maniowach, Renata Sproch - kierownik Zespołu Obsługi Jednostek Oświatowych w gminie Czorsztyn oraz Sylwia Jachymiak - pracowniczka GOPS Maniowy.

Laureatom konkursu wręczono nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, a na zakończenie wszystkich zaproszono na słodki poczęstunek.

Laureaci konkursu:

W kategorii klas I - III:

I miejsce - Paweł Świątkowski kl. 3a - SP Kluszkowce
II miejsce - Kamila Zatłokiewicz kl. 2b - SP Maniowy
III miejsce - Adam Regiec kl. 3 - SP Sromowce Niżne
Wyróżnienie - Jan Kubicz kl. 3 - SP Maniowy, Wiktoria Migdał kl. 2 - SP Sromowce Niżne

W kategorii klas IV -VI:

I miejsce - Katarzyna Kozub kl. 6 - SP Sromowce Wyżne
II miejsce - Aleksandra Chmiel kl. 6 - SP Sromowce Wyżne
III miejsce - Paulina Chmiel kl. 6 - SP Sromowce Wyżne
Wyróżnienie - Weronika Janczak kl. 6a - SP Kluszkowce, Marek Mikołajczyk kl. 4 - SP Kluszkowce

Justyna Bednarczyk, sekretarz SP Kluszkowce
Zdjęcia: Archiwum szkoły

Reklama

galeria zdjęć

zobacz także

dodaj komentarz

regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij