Sobota, 19 październik 2019, Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita
Jabłonka i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 67
Clouds
18°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 67
Clouds
19°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 67
Clear
18°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 63
Clouds
19°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 67
Clouds
17°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 67
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
23.10.2013, 17:04 | czytano: 1263

Uczniowie z "Ekonomika" oddali blisko 20 litrów krwi (zdjęcia)

Dziś w Zespole Szkół Ekonomicznych ul. Kowaniec 125 w Nowym Targu zorganizowana została akcja honorowego krwiodawstwa. Łącznie zebrano blisko 19,80 litrów krwi.

Akcje HDK w Zespole odbywały się już kilkakrotnie. Ta, która odbyła się przy udziale klubu HDK KROPLA działającego przy Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji IPA - region Nowy Targ możemy uznać za bardzo udaną - podsumowuje Mateusz Kapołka. - Zgłosiło się 50-ciu chętnych, natomiast oddało 44 osoby. Łącznie zebrano 19,80 litrów krwi.
Ogromne wyrazy szacunku i podziękowania dla wszystkich uczniów którzy zgłosili się do oddania krwi oraz dla osób które przyczyniają się do kolejnych akcji.

Krew była pobierana przez pracownice Oddziału Terenowego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Nowym Targu.

Posiłek dla honorowych dawców ufundował Zbigniew Steskal.

Kolejna akcja HDK planowana jest w I Liceum Ogólnokształcącego im. Seweryna Goszczyńskiego, Plac Krasińskiego 1 w dniu 29 10.2013 pod hasłem "NIE BĄDŹ ŻYŁA – ODDAJ KREW" "NASZA KREW – NASZA OJCZYZNA "

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij