Poniedziałek, 27 styczeń 2020, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 69
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
27.04.2016, 22:15 | czytano: 1276

Nowotarski Konkurs Matematyczny (zdjęcia)

arch. szkoły

Już po raz ósmy uczniowie szkół zawodowych powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego brali udział w Nowotarskim Konkursie Matematycznym dla uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej, organizowanym przez nauczycieli matematyki Zespołu Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica w Nowym Targu.

25 kwietnia br. rozdano uczestnikom, którzy w oczach organizatorów wykazali się dużymi umiejętnościami i wiedzą, nagrody i dyplomy uznania. Jak zawsze do tej pory, tak i tym razem poziom konkursu był wyrównany. Cztery cenne rzeczowe nagrody przyznano uczniom szkół z Czarnego Dunajca, Szczawnicy i Zakopanego, a zostały one wręczone przez Urzędującego Członka Zarządu Powiatu Nowotarskiego Bogusława Waksmundzkiego i Wizytatora Delegatury Kuratorium Oświaty w Nowym Targu Leszka Ciężobkę.

Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali wykładu pana Marka Janasza na temat matematyki rekreacyjnej, która pozwala czerpać przyjemność ze zgłębiania królowej nauk, bez żmudnego rozwiązywania zadań.

Organizatorzy cieszą się z podtrzymania tradycji kwietniowego konkursu oraz dziękują wszystkim, którzy wspierają jego działanie.

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij