Czwartek, 24 maj 2018, Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Czarny Dunajec i okolice
przewaga chmur
18°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 75%
niewielkie zachmurzenie
18°
Wiatr: 14 km/h Wilgotność: 60%
niewielkie zachmurzenie
21°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 61%
deszcz
19°
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 73%
pogodnie
14°
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 90%
przewaga chmur
17°
Wiatr: 7 km/h Wilgotność: 56%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
19.05.2017, 14:31 | czytano: 1220

Warsztaty językowe na Malcie (zdjęcia)

arch. szkoły

Grupa uczniów z klas dwujęzycznych IV Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji w Nowym Targu wraz ze swoimi rówieśnikami z II Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji w Krakowie w ramach doskonalenia znajomości języka angielskiego wyjechała na tygodniowe warsztaty językowe na Maltę.

Wyjazd był doskonałą okazją do połączenia edukacji z wypoczynkiem na tej malowniczo położonej wyspie pomiędzy Europą i Afryką.

Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych oraz szlifowania tych umiejętności w codziennym kontakcie w środowisku anglojęzycznym, kwaterując u maltańskich rodzin.

Po teście pozycjonującym według stopnia zaawansowania języka angielskiego odbywały się zajęcia, nastawione głównie na komunikację i konwersację, w mniejszych grupach, po 5 godzin lekcyjnych dziennie.

Popołudniami oraz w weekend uczniowie mieli możliwość zobaczenia wyspy, pod opieką przewodników, z całym jej bagażem kulturowo-historycznym i architektonicznym oraz kąpieli słonecznej pod błękitnym niebem i morskiej na Błękitnej Lagunie, jednym z piękniejszych miejsc do tego typu wypoczynku na świecie.

– Praktyczna możliwość sprawdzenia własnego poziomu znajomości języka w kontakcie z rówieśnikami z całego świata i świadomość sensu jego doskonalenia są najlepszą motywacją w dalszym językowym kształceniu i samokształceniu – mówi jeden z opiekunów grupy gimnazjalistów – a przy okazji jest to świetna okazja do zabawy, aktywnego wypoczynku i poznawania świata.

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
hihek18:26, 21 maja 2017
biedactwa ,biedne dzieciaczki na Malcie sie musze doksztalcac,a przynajmniej maja tam przyzwoity hotel i co z jedzeniem ? slyszalam ze na Malcie nie serwuja schabowych !!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij