Poniedziałek, 18 czerwiec 2018, Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Nowy Targ i okolice
przewaga chmur
18°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
przewaga chmur
20°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 70%
deszcz
18°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
deszcz
22°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 66%
przewaga chmur
16°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
deszcz
18°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
08.03.2018, 08:10 | czytano: 492

Uwaga smog! To szkodzi zdrowiu! – akcja informacyjna w Zespole Szkół nr 1 w Nowym Targu

Smog to duży problem nie tylko Nowego Targu. Aby naświetlić młodzieży konsekwencje oddychania zanieczyszczonym powietrzem, w auli Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Targu gościły panie ze stowarzyszenia Nowotarski Alarm Smogowy – Lidia Kołodziej (lekarz rodzinny) i Magdalena Cygan (biolog, doktorant UJ).

Bardzo szeroko nakreśliły zagadnienie, zachęcając młodzież do postaw proekologicznych i działań, które mogą pomóc w eliminacji problemu smogu.

źródło: szkoła: zdj. Katarzyna Gierat i Andrzej Pabian z kl. II FM ZS nr 1
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij