Piątek, 14 sierpień 2020, Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 87
Clouds
18°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 86
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 87
Clouds
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 77
Clouds
13°
Wiatr: 4.284 km/h Wilgotność: 89
Clouds
14°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
10.11.2019, 23:31 | czytano: 448

Parada Postaci Bajkowych i Literackich (zdjęcia)

arch. szkoły

Już po raz szósty w Szkole Podstawowej w Łapszach Niżnych miała miejsce Parada Postaci Bajkowych i Literackich.

Tematem przewodnim imprezy było wspomnienie Wandy Chotomskiej w 90. rocznicę urodzin - poetki, pisarki, autorki tysięcy wierszy dla dzieci, która wśród licznych odznaczeń otrzymała również Order Uśmiechu. Pisarka zmarła w 2017 r. pozostawiając bogatą twórczość literacką wielu pokoleniom. Nazwana przez znawców mistrzyni rymu, rytmu i zabawy.

Już od rana po szkolnych korytarzach wędrowały przepięknie wykreowane bajkowe i literackie postacie. W ramach parady postaci bajkowych i literackich klasy prezentowały stroje bohaterów wylosowanych miesiąc wcześniej utworów bądź autorów. Wszyscy spisali się na medal! Barwny korowód bajkowych bohaterów prezentował się wyśmienicie. W czasie imprezy zostały ogłoszone wyniki konkursów czytelniczych podsumowujące obchody Października jako Miesiąca Bibliotek Szkolnych i rozdane nagrody.

J. Żołądek
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij