Środa, 08 lipiec 2020, Imieniny: Edgara, Elżbiety, Eugeniusza
Rabka Zdrój i okolice
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 86
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clear
Wiatr: 5.688 km/h Wilgotność: 89
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
15.11.2019, 11:18 | czytano: 1185

Lekcja patriotyzmu w Goszczyńskim (zdjęcia)

arch. szkoły

NOWY TARG. Tradycyjnie w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Goszczyńskiego uczczono Narodowe Święto Niepodległości.

Była to swoista lekcja historii i patriotyzmu. Na scenie auli Liceum mogliśmy zobaczyć zakrwawioną Polskę oraz sępy krążące nad Ojczyzną. Rys historyczny ubogacony został wzruszającymi recytacjami i przejmującym śpiewem pieśni patriotycznych. Spektakl mogli obejrzeć też Rodzice uczniów I LO.

Akademię z tej okazji przygotowała klasa 1Fg pod kierownictwem wychowawczyni Pani Profesor Zofii Łukasz. Gościnnie wystąpili uczniowie z klasy 1 Ag i 2c. Kulturalnie wspierała wydarzenie Pani Profesor Małgorzata Węglarz.

To była dobra i potrzebna lekcja.

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Orka na ugorze18:32, 15 listopada 2019
Tak po prostu cieszę się z takich młodych Polek i Polaków.
Szkoda tylko, że jakaś głupawa persona z V kolumny może to co oni upowszechniają, bezkarnie nazwać "bób humus i włoszczyzna". Na dodatek przez sobie podobnych i tych których udało się ogłupić, oraz dzięki FATALNEJ Ordynacji Wyborczej, zostanie posłana do sejmu RP.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij