Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 68
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 68
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 68
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 68
Clouds
-0°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 68
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
23.01.2020, 22:35 | czytano: 1260

„Ochrona i edukacja konsumenta” – cykl spotkań w ZSCKR

arch. szkoły

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu odwiedziła Ewa Barczuk- Kałat, która pełni funkcję Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Starostwie Powiatowym w Nowym Targu.

Celem kilku wizyt w szkole pani rzecznik była edukacja konsumencka młodzieży.

W czasie spotkań w szkole na Kokoszkowie poruszano zagadnienia prawne dotyczące zawierania umów sprzedaży, sprzedaży konsumenckiej oraz problematyki związanej z reklamacją i jej podstawą prawną, a także samej działalności rzecznika.

Cenne informacje przekazane przez panią rzecznik na pewno poszerzyły posiadaną przez uczniów wiedzę w zakresie transakcji kupna- sprzedaży i wpłyną w przyszłości na poprawę bezpieczeństwa i bardziej świadome zakupy konsumentów.

źródło: ZSCKR Nowy Targ
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij