Niedziela, 07 marzec 2021, Imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty
Czarny Dunajec i okolice
Clear
-5°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 79
Clear
-6°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 79
Clear
-5°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 79
Clear
-1°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 60
Clear
-5°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 79
Clear
-7°
Wiatr: 1.836 km/h Wilgotność: 79
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
17.12.2020, 15:01 | czytano: 1070

"Razem na święta"

arch. szkoły

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Nowym Targu mimo ograniczeń wynikających z nauki zdalnej czynnie włączyli się do akcji „Razem na święta”, której celem jest zachęcanie uczniów do niesienia pomocy innym oraz budowania więzi międzypokoleniowej.

Co roku uczniowie szóstki jechali do zaprzyjaźnionego domu Pomocy Społecznej „Smrek” w Zaskalu z przedstawieniem jasełkowym. W tym roku ze względu na sytuację związaną z epidemią nie mogli jak co roku złożyć wizyty pensjonariuszom, stąd też pomysł, aby dla wszystkich mieszkańców Domu przygotować świąteczne kartki z życzeniami.


Uczniowie wykonali ponad sto kartek, które zebrała siostra Iwona, która przekaże je podopiecznym z Domu Pomocy Społecznej z najlepszymi życzeniami od całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 6.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij