Czwartek, 25 luty 2021, Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Jabłonka i okolice
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Clear
10°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 81
Clear
10°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 53
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
17.12.2020, 16:56 | czytano: 1110

Z mundurowego LO – Szlachetna Paczka dla rodziny w potrzebie

arch. szkoły

NOWY TARG. Po raz pierwszy społeczność mundurowego LO w Prywatnych Szkołach im. prof. Venuleta wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka.

Do placówki dotarła wieść o rodzinie w potrzebie. Ponieważ idea Szlachetnej Paczki otwiera serca – do gromadzenia i przekazywania darów nie trzeba było zachęcać ani uczniów ich rodziców, ani nauczycieli. Pomagali pracownicy Szkoły i wolontariusze. Paczka więc była wspólnym dziełem.

Niezależnie od artykułów żywnościowych, środków czystości, ciepłej odzieży, zabawek i słodyczy, szkolna społeczność zebrała dla potrzebującej rodziny pieniądze na opał.

Tegoroczna mobilizacja pod godnym zaufania hasłem być może jest zwiastunem stałego już udziału w akcji Szlachetnej Paczki.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij