Wtorek, 07 lipiec 2020, Imieniny: Estery, Metodego, Kiry
Zakopane i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 72
Clouds
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 72
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 72
Clouds
17°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 88
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 72
Clouds
15°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 72
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
02.09.2018, 12:08 | czytano: 10499

Kobieta zawalczy o fotel wójta gminy Poronin

zdj. arch. prywatne Anity Żegleń

"W ten niedzielny poranek chcę podzielić się z Wami ważną dla mnie wiadomością - będę kandydowała na stanowisko wójta Gminy Poronin w najbliższych wyborach samorządowych" - ogłosiła na portalu społecznościowym Anita Żegleń.

W swoim oświadczeniu napisała: "Wspiera mnie zespół wspaniałych, pracowitych ludzi – kandydatów na radnych oraz wiele życzliwych osób, którym leży na sercu dobro Naszej Gminy. Chcemy razem budować jej przyszłość – mądrze, wspólnie i bez podziałów. W najbliższych dniach i tygodniach przedstawię Wam nasze plany, zamierzenia i wartości, z którymi idziemy do wyborów. Proszę o życzliwe wsparcie, udostępnienie postu oraz dobre rady na organizowanych przez nas spotkaniach. Dobrej niedzieli!".

Anita Żegleń mieszka w Małem Cichem. Pracuje w Szkole Podstawowej w Poroninie, uczy języka polskiego. Jest radną Rady Gminy Poronin koła Prawo i Sprawiedliwość.

Obecny wójt - Bronisław Stoch nie wykluczył swojego startu w tych wyborach, ale oficjalnie jeszcze jego kandydatura nie została potwierdzona.

s/
najnowsze informacje
komentarze
andrzej17:16, 4 września 2018
Ciekawa osobowość. Konkretna kobieta, słuchająca ludzi. Popieram! Ma Pani mój głos. Życzę powodzenia!
Marcin07:49, 4 września 2018
najbardziej podoba mi się to, że kandydatka chce WSPÓLNIE budować przyszłość mieszkańców naszej gminy, bez podziałów. Powodzenia! Głosuję na Anitę!
LL21:53, 3 września 2018
Panią Anitę znam jako bardzo życzliwą, serdeczną, kompetentną, dbającą o innych osobę. Trzymam kciuki za wygraną.
Poronianka18:46, 3 września 2018
Dokonujmy mądrych wyborów. Pani Anita to idealna kandydatka na wójta! Osoba rzetelna, śmiało podejmująca strategiczne decyzje, kompetentna, pełna kreatywnych pomysłów, zawsze zaangażowana w powierzone jej zadania, a przy tym wspaniały dydaktyk, życzliwy człowiek i urodzony polityk. Każdy mieszkaniec danej wsi chciałby, żeby rozumiano jego potrzeby i by żyło mu się lepiej. Dlatego tak ważny jest wybór wójta, który mu to zapewni. Życzę Pani powodzenia!
Miejscowy15:06, 3 września 2018
Jedyna osoba która postawiła się TPN razem zieszkancami i była przeciw hodowli Kornika w Tatrach jak i przeciwna nowym granicom rezerwatu ścisłego (czyli rozszerzeniu hodowli Kornika skutki widać dziś nad drogą Oswalda balzera do jakiej ruiny i na jakie miliardowe straty został narażony skarb państwa dzięki obecnej władzy TPN) na rzadania mieszkańców Murzasichla jak i Malego cichego niestety nic to nie dało bo reszta włodarzy olała temat razem z wójtem oczywiście nawet za samo to że ta pani potrafi słuchać zwykłego prostego ludu należy się jej to stanowisko szacun i powodzenia!
mieszkaniec gminy14:15, 3 września 2018
Świetna kandydatka, konkretna osoba. Popieram! Wielu mieszkańców czeka na zmiany. Pozdrowienia, mądrej i odpowiedzialnej kampanii życzę.
stachu11:40, 3 września 2018
Bardzo dobrze w obecny wójt i wicewójt do wymiany
Tom Murzasichle11:24, 3 września 2018
Bardzo dobrze nareszcie ktoś kompetentny i rozumiejący problemy miejscowej ludności usiadł by na właściwym krześle Życzę powodzenia!
TZ09:59, 3 września 2018
Popieram w 100 % . Zachęcam wszystkich do głosowania na Panią Anitę bo naprawdę warto.
Baca22:29, 2 września 2018
Bardzo fajna ta Pani ja tez Paniom poprem .
mama17:16, 2 września 2018
Popieram. Pani Anito życzę wygranej.
ja13:24, 2 września 2018
trzymamy kciuki nadchodzi dobra zmiana
nie lubie dziadostwa13:14, 2 września 2018
kto walczy o fotel wójta w GMINIE NOWY TARG
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
boks reklamowy
miejsce na reklamę
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij