Poniedziałek, 10 sierpień 2020, Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca
Nowy Targ i okolice
Clouds
28°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Clouds
27°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Clouds
27°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Rain
27°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 48
Rain
28°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 60
Clouds
26°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 47
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
10.10.2018, 12:14 | czytano: 1248

Spotkanie wyborcze Marcina Ratułowskiego

Kandydat na wójta gminy Czarny Dunajec zaprasza na spotkanie wyborcze, które odbędzie się w Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec - Remizie OSP 12 października o godz. 17.30.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
:)23:50, 21 października 2018
Pytanie: kto z Panem R. przeprowadza te wywiady w pewnej lokalnej gazecie? Patrzę, patrzę i dopatrzeć się nie mogę... Ot, sztuka dziennikarska wybitnych lotów
:)23:50, 21 października 2018
@pies2: z Księgi Ksiąg "Nikt nie przyszywa łaty ze świeżego sukna do starego płaszcza. W przeciwnym wypadku to nowe uzupełnienie odrywa to, co stare, i rozdarcie robi się jeszcze gorsze. 22 Nikt nie wlewa młodego wina do starych bukłaków. W przeciwnym wypadku wino rozerwie bukłaki: wino się marnuje i bukłaki. Lecz młode wino - do nowych bukłaków" - więc stary układ musi zniknąć, bo mogą powrócić, np. do zamykania szkół


Program "cud, miód i orzeszki" te przykładowe nieścisłość:
1)chce Pan R. "zwiększyć funkcjonalność gminnej Karty Dużej Rodziny" - otóż Panowie/Panie piszący program: NIE MA TAKIEJ GMINNEJ KARTY (trzeba trochę wiedzy, a nie pustosłowie wprowadzać.
2) hahaha, dom opieki dla ludzi starszych, który będzie również sprawował opiekę dzienną (przecież to chyba oczywiste)
Poza tym ciągle jest takie utyskiwanie na wójta Babicza, dlatego pytam: DLACZEGO OPOZYCYJNI RADNI NIE BYLI ZA OBNIŻENIEM PENSJI WÓJTOWI? - przecież to było wbrew prawu, bo ustawa weszła w życie. To jak dobry ten wójt, czy taki straszny???
Poza tym "nieścisłością" jest powiedzenie, że skocznia została oddana do klubu prywatnego. Prawnik powinien być precyzyjny... To prostuje pan Z. krótkiej odezwie w lokalnej internetowej telewizji...
W każdym razie wszystko w rękach ludzi, ale jak dla mnie to człowiek, ma tak małe doświadczenie życiowe, w tworzeniu czegokolwiek (bo tak na prawdę to nie ma się zbytnio czym pochwalić, przynajmniej na tej skrupulatnej ulotce) może być marionetką innych.
pies218:40, 19 października 2018
A i jeszcze jedno, a jacy nowi radni są np. u Babicza. A ponadto panie/pani ":)" to jest polityka. I żeby było nowe, musi być wzięte stare :)
pies18:36, 19 października 2018
Psy ino wieszać, a gdzie programy wyborcze innych. tylko mecenas ujawnił, widziałaś ktoś rzetelny program innych?
:)22:34, 17 października 2018
Tutaj można chociaż napisać i Pan nie usunie nieprzychylnych (a prawdziwych) komentarzy :)
Panie Mecenasie, dlaczego Pan mówi, że "idzie nowe" jak ma Pan na liście do Rady Gminy osoby z zamierzchłej przeszłości (pani Ramska, p. Czepiel, p. Dzielski i innych "starszych panów"). Przecież oni rządzili w gminie przed p. Babiczem. Kto zamykał wtedy szkoły? Tak, można powiedzieć, że to Rada Gminy zamykała, ale wtedy Wójt nie był wybierany w wyborach bezpośrednich tylko właśnie przez radę. Pisze Pan na ulotce "czy pamiętacie czasy, kiedy naszą Gminą nie rządził wójt Babicz?..." Pomijając, że grzecznie byłoby zapytać "Czy pamiętają Państwo...", to pytanie "Czy Pan pamięta????" - jeśli TAK, to jest to hipokryzja, bo właśnie proponuje nam Pan powrót do czasów zamierzchłych. Może Pan tego nie pamiętać z racji młodego wieku, ale po co w takim razie pytać "czy coś tam się pamięta"?
Nieścisłości na ulotce: nie ma takiego referatu, jak "kultury, sportu i promocji" - co zatem chce Pan dzielić na dwa referaty? - to tak na początek
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
boks reklamowy
miejsce na reklamę
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij