Czwartek, 12 grudzień 2019, Imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 97
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 94
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 97
Mist
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 97
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 96
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 97
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Zła
23.09.2019, 09:46 | czytano: 7092

Wypadek w Ratułowie okazał się tragiczny

Fot. Jakub Wojtyczek

84-letni mieszkaniec Ratułowa, który wczoraj po południu wjechał na motocyklu pod samochód, zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.

Mężczyzna nie zachował ostrożności włączają się do ruchu i wjechał na motocyklu typu cross pod nadjeżdżający samochód. Starszy pan wylądował na masce samochodu, z której spadł po przejechaniu kilkudziesięciu metrów. Obrażenia, jakie odniósł, były ciężkie. Lekarzom nie udało się go uratować.

r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Raupsic16:41, 23 września 2019
Łazik, też to pomyślałem ale mam sąsiada który był potrącony przez samochód, wyskoczył z butów i do tej pory żyje.
łazik białcański12:52, 23 września 2019
Buty zdjęte to i życie wzięte.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij