Wypadek na budowie w Kościelisku. Rannego zabrał śmigłowiec (zdjęcia) - podhale24.pl
Niedziela, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza
Szczawnica
Clouds
Wiatr: 10.764 km/h Wilgotność: 59 %
Clouds
Wiatr: 11.916 km/h Wilgotność: 56 %
Clouds
Wiatr: 10.836 km/h Wilgotność: 55 %
Clouds
Wiatr: 9.756 km/h Wilgotność: 51 %
Clouds
10°
Wiatr: 11.844 km/h Wilgotność: 57 %
Clouds
Wiatr: 11.196 km/h Wilgotność: 72 %
Jakość powietrza
42 %
Nowy Targ
14 %
Zakopane
12 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
17.10.2023, 16:50 | czytano: 6840

Wypadek na budowie w Kościelisku. Rannego zabrał śmigłowiec (zdjęcia)

Mężczyzna kierujący wozidłem przewożącym ziemię został przygnieciony przez pojazd. Rannego spod przewróconego wydobyli strażacy i po opatrzeniu został zabrany przez śmigłowiec TOPR-u.

zdj. Marcin Szkodziński
zdj. Marcin Szkodziński
Przed godz. 16 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku, do jakiego doszło na terenie budowy dużego hotelu w Kościelisku. Mężczyzna kierujący załadowanym wozidłem przewrócił maszynę i został przez nią przygnieciony.

Na miejsce wypadku dotarła karetka pogotowia oraz strażacy Państwowej Straży Pożarnej z Zakopanego oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Kościeliska. Po wydobyciu i opatrzeniu rannego mężczyzny służby ratunkowe postanowiły poprosić o pomoc ratowników Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na miejsce wypadku przyleciał śmigłowiec TOPR-u. Po desantowaniu z pokładu ratowników i przygotowaniu rannego do transportu mężczyzna został wciągnięty na pokład śmigłowca i przetransportowany do szpitala.ms/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas