Czwartek, 21 listopad 2019, Imieniny: Janusza, Marii, Konrada
Rabka Zdrój i okolice
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
14.11.2017, 15:04 | czytano: 3693

Gmina Nowy Targ na targach w Warszawie

Targi Snow Expo to jedno z największych wydarzeń o tematyce sportowo-turystyczno-zimowej, które gromadzi tłumy miłośników białego szaleństwa. W imprezie odbywającej się na PGE Narodowym wzięli udział przedstawiciele gminy Nowy Targ wraz wójtem Janem Smarduchem.

Gmina Nowy Targ wraz z firmą Tatra Holding zapraszała na najpiękniejszy w Europie naturalny szlak narciarstwa biegowego z Obidowej na Turbacz oraz na zawody TURBACZ XC, które odbędą się w marcu 2018.Mieszkańcy stolicy i nie tylko pierwszy raz w historii Warszawy mieli okazję przekonać się, że nie trzeba czekać na śnieg do zimy. Zespół firmy Supersnow, która produkuje śnieg w dodatnich temperaturach wraz z ratrakiem będącym własnością gminy Nowy Targ, przygotowywali tor biegówkowy. Śnieg w centrum Warszawy zrobił furorę. Najlepsi biegacze narciarskiej polskiej kadry narodowej na czele z Maćkiem Staręgą i Janem Antolcem udzielali wszystkim chętnym bezpłatnych lekcji z jazdy na nartach biegowych.

Źródło: UG Nowy Targ, oprac. r/

najnowsze informacje
komentarze
WARSZAWIAK NA URLOPIE NA PODHALU19:00, 14 listopada 2017
Tyr tyr A wiesz ze jest tez gmina Warszawa?
DR MARTENS18:25, 14 listopada 2017
Brawo za incjatywe,nareszcie ktoś pomyslal!!!!
Tyr tyr17:56, 14 listopada 2017
Mnie nurtuje jedna myśl - czy w takiej Warszawie rozróżniają Gminy Nowy Targ od miasta Nowy Targ? Tak więc można chyba podziękować wójtowi za promocję stolicy Podhala he he he
cisula15:10, 14 listopada 2017
...a Juzek z Krympof sie juz nie biego ???
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij