Niedziela, 24 luty 2019, Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Rabka Zdrój i okolice
przewaga chmur
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
przewaga chmur
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 81%
przewaga chmur
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
-6°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 72%
pochmurno
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
12.02.2018, 11:08 | czytano: 3862

Korwin Mikke w Nowym Targu w ostrych słowach o obecnym układzie politycznym

Arch. Podhale24.pl

NOWY TARG. Przede wszystkim młodymi ludźmi wypełniła się sala lokalu "Plama", podczas spotkania z byłym już europosłem Januszem Korwinem-Mikke.

Przed jego wystąpieniem, o głównych celach partii "Wolność" opowiedział wiceprezes tego ugrupowania, kandydat na prezydenta Krakowa oraz małopolski kandydat do europarlamentu - Konrad Berkowicz.

Wskazał on jednoznacznie, że biurokracja w Polsce zjada pieniądze podatników, a członkostwo w Unii Europejskiej wcale nie dostarcza Polsce takich wielkich profitów, jak głoszą to media. Berkowicz powiedział, że podatek dochodowy i ten, który Polska wpłaca do Unii, jako daninę nie przynoszą wymiernych efektów. - Do rozliczenia podatku dochodowego potrzebna jest rzesza urzędników, która przejada pieniądze podatników – mówił Konrad Berkowicz.

Berkowicz w swoim blisko godzinnym wystąpieniu wskazał na zagrożenia płynące ze strony imigrantów. Dlatego polityka Polski wobec przybyszów z krajów islamskich jest jak najbardziej odpowiednia.

Wszyscy zgromadzeni "Plamie" czekali jednak na wystąpienie prezesa partii Wolność – Janusza Korwina-Mikkego. Wraz z nim pojawił sie na sali były wicestarosta nowotarski Maciej Jachymiak.

Korwin-Mikke - jak zawsze - nie był miły w swoich słowach dla obecnego układu politycznego. Jak sam przyznał, dlatego zrezygnował z mandatu europosła. Europlamanterzystów uznał za bandę debilów. Mimo to poinformował, że zamierza ponownie ubiegać o mandat europosła w zbliżającyh się wyborach. Zapytany przez Podhale24.pl, jak odnosi sie do nowelizacji ustawy o IPN powiedział: - Dla mnie wyglada to tak, że Kaczyński zadzownił do Nataniachu i powiedział mu, że planuje się przyjęcie takiej ustawy - mówił Korwin Mikke. - Zarówno prezes PiS, jak i Nataniachu doszli do wniosku, że później słupki ich ugrupowań pójdą w górę, po tym jak ustawa zostanie przyjęta – skwitował.

Józef Słowik
najnowsze informacje
komentarze
robcio09:20, 14 lutego 2018
Panowie.po się lansować na siłę. i tak .jesteście beznadzieni
klimas09:02, 13 lutego 2018
Pytanie co p.Korwin zrobił dla Kraju?.Pewnie nie wiele,ale plaskacza w gębe Boniego uskutecznił.Za to można go pochwalić.
wyleczony od bzików08:17, 13 lutego 2018
Były starosta i JK-M, idealnie do siebie pasują ale najważniejsze że obaj odstawieni na boczny tor, powracają co jakiś czas jak biegunka.
nie wiem23:38, 12 lutego 2018
Po co były poseł w ogóle się pokazuje?
deKODer20:41, 12 lutego 2018
@zdziwiony i kuma ,jak to co pamiętam doskonale ,że ten pan zaczynał karierę polityczną z Korwinem. Koło historii zakreciło pełny obrót.
zdziwony19:50, 12 lutego 2018
O boy. Maciej Jachymiak tak nisko upadł ??
Wyleczony z Korwinizmu19:46, 12 lutego 2018
Z Korwinem jak z opryszczką z wiekiem mija
Smok19:05, 12 lutego 2018
@i to by było na tyle


polecam się trochę douczyć i wtedy można wirażkować.

@Pp

polecam się zorientować, wyjść z błędu, bo tak oczerniać, że ktoś siedzi i bierze kasę a nic nie robi to każdy głupi potrafi.

no chyba, że...
Kuma18:27, 12 lutego 2018
i to by było na tyle odpowiedź
Jak to co zrobił? kilkoro dzieci zapewne.Stary dziadyga. Ale pytanie mam zasadnicze co tam robił Pan Jachymiak? Popierał? sprzeciwiał się głupotom wygłaszanym przez tego Pana. Czyżby już upadł nisko i nie powstał ?
Bond18:16, 12 lutego 2018
Cham będzie chamem chociaż założy muszkę.
lele17:28, 12 lutego 2018
To jest taka trochę hipokryzja. Mówi, że europosłowie to banda debilów, a sam nim był i chce znowu być (to rozumiem on jeden jedyny mądry w tej bandzie debilów - cóż za megalomania). Po drugie, od xx lat siedzi przy władzy, a jedno co potrafi, to krytykować innych, co siedzą z nim. Może zamiast tyle mielić japą, to mógł coś - cokolwiek - próbować zmieniać na lepsze? A czym on sie może pochwalić, oprócz czczego gadania i brania kasy? W czym niby taki lepszy od innych polityków? Robi dokładnie to samo. Ale mniemanie o sobie jak stąd do księzyca. Po prostu próżny, zadufany w sobie człowiek, myśli, że wszystkie rozumy pozjadał, a tak na prawdę opowiada banały. O podatkach, urzędnikach itp. Byle Kowalski by mógł to samo nawijać i to za darmo, a nie za grube pieniądze jak pan Korwin.
Pp15:53, 12 lutego 2018
A gdzież Korwin zapodział nawróconego lewaka rurkowca czy jak mu tam. Szkoda że cyrk taki okrojony w składzie. Będąc w europarlamencie jakoś wyrywny do pracy nie był. Co nie przeszkadzało mu brać sowitą gażę i dalej bredzić duby smolone .
realista14:35, 12 lutego 2018
Korwin to plankton a kto słucha planktonu?Może ameby?:)
Piśkorek14:12, 12 lutego 2018
Mam doskonałą pamięć i wiem, że takie "gadki" on nam nawija od najdawniejszych czasów. Najwyższy czas już mu podziękować.
i to by było na tyle13:16, 12 lutego 2018
Pytanie do Korwina: co zrobił przez te kilkadziesiąt lat gdy był posłem , europosłem dla Polski , konkretnie , poza tym ,że zasiada w tych gremiach i bierze niezłą kasę za obecność . Moim zdaniem nie ma osiągnięć , a tylko dużo gadulstwa wychodzi od niego i nieustająca krytyka tych którzy są przy władzy, z tym ,ze ostrze jego krytyki stępiło się w czasie gdy rządziło PO+PSL . Znamienne ?
nowotarżanka12:03, 12 lutego 2018
Chłopie kto ciebie jeszcze słucha? Kto się da nabrać na twoja osobowość i politykę? jesteś żałosny.
klops11:51, 12 lutego 2018
Czy gimnazjaliści mieli wtedy wolne w szkole?
baciok@11:31, 12 lutego 2018
Lubię poglądy Pana Korwina. Od 1945 roku jesteśmy mentalnymi niewolnikami obojętnie kto rządzi.
Tak jest: rola każdego Rządu to jest złupienie pracującego obywatela, nazwanie go złodziejem i dosypanie grosza ludziom( potencjalnym wyborcom) którzy dostaną zasiłki w postaci różnego 500+. Można dobrze żyć będąc niepracującym, wiszącym na pasku różnych GOPSów.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij