Poniedziałek, 17 luty 2020, Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86
Rain
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Dobra
14.08.2019, 16:51 | czytano: 5489

Nieudana próba ucieczki

Fot. KPP Zakopane

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali w Zakopanem 29-latka ze Skierniewic, który był poszukiwany za kradzież rozbójniczą.

Wczoraj po południu funkcjonariusze Placówki SG w Zakopanem kontrolowali samochód, którym jechało pięć osób. Jeden z pasażerów nie posiadał żadnego dokumentu tożsamości. Podczas weryfikacji nazwiska mężczyzna podał fikcyjne dane, co szybko wyszło na jaw. Gdy zorientował się, że nie oszuka funkcjonariuszy, podjął nieudaną próbę ucieczki. Po krótkim pościgu został zatrzymany, obezwładniony i zakuty w kajdanki.

Na komendzie policji, gdzie został zabrany, okazało się, że to 29-letni mieszkaniec Skierniewic, jest poszukiwany przez organy ścigania. Komenda Miejska Policji w Skierniewicach potwierdziła, iż w stosunku do 29-latka jest postępowanie w związku z kradzieżą rozbójniczą. 29-latek został zobowiązany do osobistego stawiennictwa w Prokuraturze Rejonowej w Skierniewicach w wyznaczonym przez funkcjonariuszy terminie.

Dodatkowo w związku z umyślnym wprowadzeniem w błąd instytucji upoważnionej z mocy ustawy do legitymowania co do tożsamości osoby, na zatrzymanego obywatela Polski nałożono mandat karny kredytowany w wysokości 500 zł.

Źródło: KOSG, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Zdziwiony10:01, 15 sierpnia 2019
Nie do wiary. To już 1 kwietnia ?????... Jak ten czas szybko leci.
Jan08:50, 15 sierpnia 2019
Od razu zatrzymać i do paki ,a nie cackać się jak z dzieckiem.
Burok08:09, 15 sierpnia 2019
I to jest cała Polska . Policja lapie zbója , poucza go co ma zrobić i daje mandat na kredyt ! , paranoja . A może by tak w ciasnej suce na koszt delikwenta dostarczyć go tam gdzie na niego niecierliwie czeka prokurator
cichy23:42, 14 sierpnia 2019
potwierdźcie że to żart !!!
jak dobrze rozumiem - gość nie chciał zeby dowiedziec sie kim jest a tym samym próbował ucieczki, został złapany i dowieziony na komendę !!!
tam stwierdzono, że jest poszukiwany w sprawie rozboju !!!
gosciowi nałozono mandat kredytowy ??? za wprowadzenie w błąd !!!
i grzecznie poproszono żeby stawił się we własciwej komendzie

hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

mam nadzieje ze to jakis błąd komunikacyjny
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij