Poniedziałek, 27 styczeń 2020, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Czarny Dunajec i okolice
Clear
-3°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clear
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clear
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Mist
-2°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clear
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clear
-4°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Umiarkowana
15.01.2020, 13:25 | czytano: 3022

Uaktywnili się oszuści i próbują wyłudzić pieniądze od osób starszych

Arch. Podhale24.pl

Oszuści dzwonili już do seniorów z Kacwina i Niedzicy. Oszustka przekonywała, że jest policjantką i że córka starzej pani miała wypadek. Seniorka miała przekazać 130 tys. złotych, żeby jej pomóc.

- Apelujemy o ostrożność i nie przekazywanie pieniędzy osobom nieznajomym. W pierwszej kolejności należy siw rozłączyć i nawiązać kontakt z rodziną aby potwierdzić czy faktycznie doszło do wypadku. Przypominamy, że policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy - mówi mł. asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

r/
najnowsze informacje
komentarze
p14:54, 15 stycznia 2020
policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy , przekazujemy je z własnej nie przymuszonej woli ...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij