Czwartek, 21 luty 2019, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Nowy Targ i okolice
obłoki zanikające
Wiatr: 9.7 km/h Wilgotność: 73%
deszcz
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 71%
deszcz
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 73%
pochmurno
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 73%
przewaga chmur
Wiatr: 5.3 km/h Wilgotność: 64%
obłoki zanikające
Wiatr: 9.7 km/h Wilgotność: 73%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
10.07.2018, 16:30 | czytano: 1780

Festyn Strażacki w Szaflarach (zdjęcia)

Fot. Michał Adamowski

W niedzielę na Błoniach Szaflarzańskich odbył się III Festyn Strażacki, zorganizowany przez OSP Szaflary wraz z gminą Szaflary, OSP Maruszyna, GCKPiT w Szaflarach i VIII Podhalańską Drużyną Wielopoziomową im. Augustyna Suskiego z Szaflar.

Podczas festynu odbyło się szkolenie z zakresu pożarów wewnętrznych oraz operowania prądami wody. Po zakończeniu szkolenia rozegrane zostaly zawody sportowe "na wesoło" dla drużyn strażackich zarówno żeńskich jak i męskich. Przybyli strażacy nie tylko z powiatu nowotarskiego, a także jednostki z powiatu tatrzańskiego. Po zakończeniu zawodów odbył się pokaz trialowy grupy TRS Motocykle Polska. Równolegle odbywały się różnego rodzaju gry i zabawy dla najmłodszych.

Po zakończeniu wszystkich atrakcji na scenie pojawił się kabaret "Marusynianki", który przedstawiały jeden ze swoich spektakli. Pogoda nam dopisała oraz licznie przybyli uczestnicy i widzowie, a imprezę zakończyła dobra zabawa taneczna z zespołem „Sprytni”.

Strażacy z Szaflar chcieliby podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu, zarówno gminie Szaflary, sponsorom: Kotelnica Białczańska, Zadyma Browar, Biuro Projektowa Galica, Firmie Kalata, Gorący Potok, Termy Szaflary, Strama Paliwa, Pizzeria Przy Moście, Piekarnia Cukiernia Barbara i Andrzej Fąfrowicz, International Transport & Spedition Klimek, ABC Janowiak, Firma Rokicki, Perła Podhala, Termy Bukovina, a także osobom, które
przyczyniły się do pomocy przy organizacji festynu oraz zawodnikom i uczestnikom dzięki którym zabawę można zaliczyć do udanych.

Źródło: organizatorzy, oprac. r/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Saflarzon11:41, 11 lipca 2018
Ani Pan Wójt, ani też Pan Zastępca Wójta nie byli na tej uroczystości , a przecież tak kochają ten lud.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij