Piątek, 21 luty 2020, Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata
Czarny Dunajec i okolice
Clear
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 85
Clear
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 85
Mist
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Clear
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 85
Clear
-4°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
05.12.2018, 16:40 | czytano: 1598

Są pieniądze na doposażenie strażaków

Fot. UG Krościenko

Gmina Krościenko otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Sprawiedliwości na zakup sprzętu i wyposażenia dla jednostek OSP z terenu gminy.

Umowę w tej sprawie podpisał 3 grudnia w Ministerstwie Sprawiedliwości wójt Jan Dyda.

Gmina pozostała na doposażenie strażaków ponad 170 tys zł.

oprac. r/ źródło: UG Krościenko
najnowsze informacje
komentarze
a11:09, 6 grudnia 2018
@ze wsi. Jak nie dostała ? chyba nie siedzisz w temacie.
FIREMAN07:11, 6 grudnia 2018
To nie Gmina Otrzymała Tylko Zarząd Gminny ZOSP RP w Krościenku. Wójt ani Gmina nawet palcem nie kiwnęli jeszcze mieli pretensje ze muszą przesówać pieniądze a trzeba było tylko 1% przesunąć . Znowu wójt podepnie sobie pod zasługi hahahah
kogitator19:45, 5 grudnia 2018
Bardzo dobrze że OSP Krościenko będzie doposażone. A może by tak zacząć w Krościenku myśleć wreszcie o utworzenie zawodowej straży pożarnej, przy zachowaniu, oczywiście, obecnej ochotniczej straży. Konkurencja jeszcze nigdy i nikomu nie zaszkodziła. Jeśli teraz w chwili obecnej państwo nie stworzy straży zawodowej, to za parę lat w Krościenku (lub w Szczawnicy) ktoś stworzy prywatną straż i zaczną się problemy czyj pensjonat ma opłaconą opiekę strażacką, a czyj nie.
ze wsi17:27, 5 grudnia 2018
tylko gmina Nowy Targ jak zwykle nic norma
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij