Środa, 21 sierpień 2019, Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii
Jabłonka i okolice
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
Clouds
20°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 64
Clouds
20°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 64
Clouds
19°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 82
Clouds
21°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 64
Clouds
22°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
13.05.2019, 21:17 | czytano: 1538

Zrzutka na imprezę "Dawnej Rabki Czar"

Fot. Piotr Kuczaj

Trwa zbiórka pieniędzy na inscenizację historyczną pn. "Dawnej Rabki czar".

To dwudniowe wydarzenie zaplanowano na dni 7-8 czerwca. Organizatorzy zapowiadają "dwa dni zanurzone w latach 20-tych XX w.", podczas których Rabka-Zdrój na powrót zmieni się w przedwojenny kurort. W programie m.in. parady w epokowych strojach, przejazdy retro pociągiem i fasiągami, kuglarze i cykliści, wystawy, gry i zabawy, turniej tenisa, dancing i kino letnie.

Tą inscenizację historyczną organizują Fundacja Jerzego Koleckiego z pomocą Miejskiego Ośrodka Kultury. W serwisie zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy potrzebnych na organizację imprezy. Organizatorzy piszą: "Wymyślona i organizowane przez Rabczan, którzy chcieli odtworzyć atmosferę przedwojennego kurortu i wspólnie bawić się w rytmie charlestona. Udało się! Był pociąg retro, fasiągi, plener malarski, kino letnie, dancing - i wiele innych atrakcji. Spójrzcie na zdjęcia, zobaczcie, jak dużo osób świetnie się bawiło. Wszystkie atrakcje były za darmo. Wydarzenie organizowane jest społecznie (jak w zeszłym roku), ale potrzebujemy pieniędzy na zespól, na pociąg, na wystawę starej fotografii, na aranżację przestrzeni etc. Prosimy o pomoc. Każde 5 złotych pomoże nam zrealizować nasze plany".


Ubiegłoroczna, pierwsza edycja imprezy zorganizowana przez grupę społeczników z Małgorzatą Rybińską na czele, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i zebrała bardzo dobre opinie.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
k11:03, 14 maja 2019
a gdzie konto? jak mam wam wpłacić kasę .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij