PM 10: 0 | 0 %
sport
06.04.2017, 10:00

Sporty siłowe: Wór medali orawskich Niedźwiedzi

- Podczas mistrzostw Polski w siłowaniu na rekę, które odbyły się w Szczyrku zdobyliśmy rekordową ilość medali - 48. 21 złotych, 19 srebrnych i 8 brązowych zawisło na szyjach naszych zawodników. Dało nam to pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej i juniorskiej oraz trzecie w klasyfikacji seniorskiej - informuje Jakub Janczy.

06.04.2017, 09:00

Nosalowy Dwór Boxing Night już w sobotę

Zbliża się dzień w którym na Podhalu zagości zawodowy boks. Podczas gali Nosalowy Dwór Boxing Night zobaczymy 6 widowiskowych starć a walką wieczoru będzie pojedynek Macieja Sulęckiego z pochodzącym z Meksyku Michi „El Matador” Munoz.

05.04.2017, 22:00

Sporty szkolne: Podwójny triumf Jabłonki

W Jabłonce rozegrano mistrzostwa Ośrodka Sportowego Rabka Zdrój w piłce ręcznej dla uczniów gimnazjów. Awans do zawodów powiatowych wywalczyły dwie pierwsze ekipy, zarówno z rywalizacji dziewcząt jak i chłopców.

05.04.2017, 20:00

Sporty walki: Dwa medale

W Poroninie odbyło się szkolenie z Japońskich Sztuk Walki zakończone zawodami rangi Pucharu Polski.

04.04.2017, 20:00

Narty: Sensacyjne zmiany w kadrze skoczków!

Stefan Horngacher odsłonił karty. Powołał kadrę A i doszło do sensacyjnej zmiany miejsc. sensacja w kadrze A

04.04.2017, 14:30

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jabłonka

W sobotę 1 kwietnia 2017 roku na Orliku w Jabłonce rozegrany został III Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”. Zawody przeznaczone są dla zawodników urodzonych w 2004 roku i młodszych.

04.04.2017, 12:00

Piłka nożna: Zagrajmy dla Janka!

Zapraszamy do udziału w turnieju, który odbędzie się w Lany Poniedziałek. Cel prosty! Zebranie, jak największych środków na leczenie i rehabilitację Janka Nykazy.

Tenis stołowy: Przerwana zwycięska passa

Nie udało się zawodnikom KS Gorce Nowy Targ wygrać ligi bez straty punktu. W rozgrywanym w Krośnie meczu nowotarżanie zremisowali z tamtejszym KSTS MOSIR Karpaty 5:5.

04.04.2017, 11:21

Zakończenie Orawskiej Ligi Piłki Siatkowej

Rozgrywki Orawskiej Ligi Piłki Siatkowej w sezonie 2016/2017 dobiegły końca. W ostatniej kolejce rozegranej w ostatnim dniu marca swoje mecze wygrali Belfry Orawa oraz S-VK Trstena.

03.04.2017, 20:00

Kolarstwo: Niewiadoma ósma na brukach Flandrii

W weekend poważny wyścig miały panie. W peletonie, który ścigał się na brukach Flandrii była Katarzyna Niewiadoma.

Snowboard: Sztokfisz triumfuje w Pucharze Europy

Świetnie w zawodach Pucharu Europy spisała się Karolina Sztokfisz. Wygrała zawody w szwajcarskim Scuol.

03.04.2017, 19:09

Kolejna edycja zawodów pływackich w Nowym Targu

151 zawodników stanęło do rywalizacji w trzeciej edycji tegorocznego Pucharu Burmistrza Nowego Targu.