PM 10: 17 | 34 %
sport
03.07.2016, 13:00

Kajakarstwo: Sięgać po wisienkę

AKTUALIZACJA (zdjęcia): Już po raz dziewiąty odbyły się zawody w kajakarstwie slalomowym dla dzieci i młodzieży o Puchar Burmistrza Szczawnicy. Cieszyły się sporym zainteresowaniem. Na starcie stanęło 120 zawodników i zawodniczek, w trzech grupach wiekowych.

03.07.2016, 12:00

Hokej: Michał Garbacz nie żyje!

Wiadomość ta okryła smutkiem cały hokejowy Nowy Targ. 2 lipca br. zmarł w wieku 67 lat Michał Garbacz.

02.07.2016, 21:00

Narty: Sześć medali, w tym trzy złote

Sześć medali - trzy złote, jeden srebrny i dwa brązowe - zdobyli biathloniści BKS WP Kościelisko w pierwszym dniu mistrzostw Polski w biathlonie letnim, które rozgrywane są w Czarnym Borze.

02.07.2016, 20:00

Narty: Podium Rajdy, panowie nie zachwycili

Yuken Iwasa pewnie zwyciężył w pierwszym tego lata konkursie FIS Cup mężczyzn. Na skoczni w Villach Japończyk pokonał Thomasa Dietharta i Jonathana Siegela.

Kolarstwo: Dramat Mai, dobry występ Solus

Maja Włoszczowska może mówić o dużym pechu. Jechała na drugiej pozycji w mistrzostwach świata w MTB w Nowym Mieście na Morawach i złapała kapeć. Dobrze zaprezentowała się pochodząca z Bukowiny Katarzyna Solus-Miśkowicz

02.07.2016, 17:00

Narty: Ziobro tuż za podium

Peter Prevc triumfował w pierwszym i drugie tego lata konkursie Pucharu Kontynentalnego. W piątek, tuż za podium uplasował się Jan Ziobro, który dzień później zajął dziesiątą lokatę. Natomiast pozostali Polacy nie spisali się już tak dobrze...

Kolarstwo: Niewiadoma wiceliderką Giro!

Giorgia Bronzini (Wiggle High5) wygrała pierwszy etap wyścigu Giro d?Italia Internazionale Femminile. Katarzyna Niewiadoma finiszowała na czwartej pozycji. Nową liderką wyścigu została Megan Guarnier (Boels - Dolmans), a Polka jest druga i tarci 0,8 sek.

01.07.2016, 22:00

Kolarstwo: Niewiadoma siódma w prologu

Prologiem w Gaiarine rozpoczęła się 27. edycja Giro d?Italia Internazionale Femminile. Na starcie stanęła Katarzyna Niewiadoma, która wykręciła siódmy czas. Najlepsza okazała się Kanadyjka Lea Kichmann z czasem 2:24.

01.07.2016, 00:00

Piłka nożna: Przegrana bitwa o medal

Polscy piłkarze rozgrywali dzisiaj najważniejszy mecz od 34 lat, kiedy w Hiszpanii wywalczyli trzecie miejsce na świecie. Wygrana z Portugalią oznaczałaby trzeci w historii reprezentacji medal na imprezie rangi MŚ lub ME. Niestety biało -czerwoni przegrali w karnych i wracają do domu.

30.06.2016, 00:00

Hokej: W ciszy, bez rozgłosu przygotowują się do sezonu

Bez rozgłosu przygotowują się do sezonu hokeistki Podhala. Dzisiaj trenowały crossfit.

29.06.2016, 21:00

Piłka nożna: Baraże Klasa A: Zacięte baraże

AKTUALIZACJA 2 (zdjęcia): Za nami pierwsze spotkania barażowe o prawo gry w klasie A. Po nich bliżej gry tej klasy rozgrywkowej jest Przełęcz Łopuszna i Szarotka Rokiciny Podhalańskie.

29.06.2016, 20:00

Piłka nożna: Puchar nie dla Podhala

AKTUALIZACJA ! (zdjęcia) Kibice Podhala święcie wierzyli, że sprawdzi się powiedzenie "do trzech razy sztuka". Niestety nie sprawdziło się. NKP trzeci raz w sezonie musiał uznać wyższość Garbarni.