Koszykówka: Takich pasjonatów potrzebuje dzisiejszy świat - "wywiady z młodymi" odc. 4, cz. II

Cz. II: Fabian Lesner to nie tylko niesamowity sportowiec. To przede wszystkim niesamowity człowiek, który czuje i rozumie jak ważna dla młodego człowieka jest pasja. To człowiek, który ze swojej pasji nigdy nie zrezygnował i który dzięki temu może robić to, co kocha.

23.11.2015, 17:00

Sporty szkolne: Zdecydował jeden rzut

Dziewczęta z Krościenka wygrały koszykarską Gimnazjadę w Ośrodku Sportowym Szczawnica. O ich sukcesie zadecydował pojedynek z Tylmanową.

23.11.2015, 12:00

Narty: Maryna siódma w zawodach FIS

Maryna Gąsienica Daniel zajęła siódme miejsce w slalomie gigancie. Zawody FIS rozgrywane były w szwedzkiej miejscowości Gallivare.

Tenis stołowy: Niedaleko pada jabłko od jabłoni

Wiktor Klag (Gorce Nowy Targ) wygrał pierwszy wojewódzki turniej klasyfikacyjny skrzatów w tenisie stołowym. Rywalizacja odbywała się w Krakowie.

Narty: "Trzynastka" Antolca

Jan Antolec był najlepszy z Polaków w biegu narciarskim na 15 km techniką dowolną w szwedzkim Gallivare.

23.11.2015, 11:00

Łyżwy szybkie: Bez podium

Polscy łyżwiarze szybcy z Salt Lake City, z drugiego Pucharu Świata, wracają bez podium. W ostatnim dniu zawodów rekord Polski na 500 metrów pobił Artur Waś.

Tenis stołowy: W różnych nastrojach (zdjęcia)

Drużyny tenisa stołowego z Nowego Targu po kolejnych drugoligowych potyczkach są w różnych nastrojach.

Narty: Kruczek zmienia

"Katastrofa" - tak określiły media pierwszy start polskich skoczków w Pucharze Świata. Trener Łukasz Kruczek zareagował zmianą w składzie na Kuusamo.

22.11.2015, 23:09

Judo. Zawodnicy Yamabushi odnieśli kolejne sukcesy

W Jedliczach koło Jasła odbył się XIV Międzynarodowy Turniej Judo. Wystartowało ok. 300 zawodników i zawodniczek z Polski, Serbii, Białorusi, Słowacji, Węgier i Ukrainy. Siedmioosobowa ekipa z Zakopanego wywalczyła sześć medali.

22.11.2015, 22:00

Tenis stołowy: Kowalczyk piąta w Polsce

W Drzonkowie odbył się drugi Grand Prix Polski młodzików w tenisie stołowym. Zuzanna Kowalczyk (Gorce Nowy Targ) zajęła 5. miejsce. To świetny rezultat.

22.11.2015, 21:00

Hokej: Nosił wilk razy kilka

AKTUALIZACJA !! (wypowiedź trenera) Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Znalazła się drużyna, która przerwała pasmo zwycięstw ?szarotek?. Seria wygranych zatrzymała się na liczbie 12.

22.11.2015, 17:00

Narty: Skoczkowie bez formy

Kamil Stoch zajął 13. miejsce w pierwszym w tym sezonie Pucharze Świata w indywidualnym konkursie skoków narciarskich w niemieckim Klingenthal. Skoczek z Zębu jako jedyny z Polaków wystąpił w finałowej serii.