PM 10: 30 | 60 %
sport
15.02.2015, 17:56

Biegi narciarskie: Nokaut Kalli, dobry występ Jaśkowiec

Charlotte Kalla zdeklasowała Norweżki w próbie generalnej przed mistrzostwami świata w Falun. Szwedka w biegu na 10 km stylem dowolnym była ponad pół minuty szybsza od Marit Bjoergen i prawie minutę od Therese Johaug. Bardzo dobry występ zanotowała Sylwia Jaśkowiec, która ukończyła bieg na piętnastej pozycji.

15.02.2015, 17:55

Maryna 35 w slalomie

Maryna Gąsienica-Daniel zajęła 35 miejsce w slalomie podczas mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim rozgrywanych w Vail/Beaver Creek.

15.02.2015, 17:54

Skoki narciarskie: Kot drugi

Maciej Kot zajął drugie miejsce w dzisiejszym konkursie skoków o Puchar Kontynentalny w Lathi. Triumfował Anze Lanisek skokami na 132,5 oraz 128,5m.

15.02.2015, 17:52

Biathlon: Kolejne rozczarowanie

Miało być już lepiej, a było jak zawsze w tym sezonie. Panie zapowiadały, że tym razem w biathlonowej sztafecie powalczą. Nie powalczyły. Zaprezentowały się słabo i zajęły 11 miejsce.

15.02.2015, 17:46

Najlepsi młodzi sportowcy rywalizują w Małopolsce

Olimpijski znicz zapłonął w Zakopanem. Uroczyste otwarcie imprezy obyło się na torze lodowym Centralnego Ośrodka Sportu, w obecności zawodników, kibiców, władz lokalnych i przedstawicieli samorządu województwa małopolskiego z marszałkiem Markiem Sową na czele.

15.02.2015, 08:30

Ferie przy szachownicy w krościeńskiej parafii (zdjęcia)

14 lutego dorośli i dzieci mogli wziąć udział w kolejnym już turnieju szachowym, zorganizowanym przez parafię p.w. Wszystkich Świętych w Krościenku.

14.02.2015, 23:54

Łyżwiarstwo szybkie: Polki szóste

Polskie łyżwiarki szybkie zajęły szóste miejsce w wyścigu drużynowym w mistrzostwach świata w Heerenveen. Niespodziewanie triumfowały Japonki, które okazały się lepsze od faworytek - Holenderek. Brąz zdobyły Rosjanki.

14.02.2015, 23:50

Unihokej: Półfinał na wyciągniecie ręki

Wicemistrzowie Polski w unihokeja nie mieli problemów w pierwszym meczu play off. Ograli Józefinę bardzo pewnie i praktycznie można im już składać gratulacje awansu do półfinału mistrzostw Polski.

14.02.2015, 23:45

Siatkówka: Osłabione, ale zwycięskie

- Mam miłe wiadomości z najdalszego wyjazdu. Mimo mocno okrojonego składu, przywozimy ważne trzy punkty – mówi trener siatkarek z Raby Wyżnej Ryszard Szawernoga.

14.02.2015, 23:40

Hokej: Zdenerwowany trener

Dziwne obyczaje panują w sztabie szkoleniowym „akademickiej” drużyny z Nowego Targu. Gdy drużyna wygrywa trener udziela wywiadów, gdy przegrywa, nie ma nic do powiedzenia kibicom.

14.02.2015, 23:38

Unihokej: Nie było łatwo

Pierwsza przeszkoda w play off nie była trudna dla brązowych medalistów mistrzostw Polski. Mimo, iż nie zagrali perfekcyjnie, to pewnie wygrali, zbliżając się do półfinału mistrzostw Polski w unihokeju.

14.02.2015, 23:37