PM 10: 7 | 14 %
sport
14.02.2015, 20:15

Biegi narciarskie. Solidarne odpadli w kwalifikacjach...

Polscy biegacze nie będą miło wspominać występów w sprincie stylem klasycznym w szwedzkim Oestersund.

14.02.2015, 20:13

Riemen poza dziesiątką

Karolina Riemen-Żerebecka ukończyła rywalizację na 14 pozycji w Pucharze Świata w skicrossie w szwedzkim Are. Zwyciężyła reprezentantka Francji Alizee Baron.

14.02.2015, 20:12

Rekord świata w skokach!

Peter Prevc jako pierwszy zawodnik w historii skoków narciarskich wylądował na 250 metrze! Bezapelacyjnie wygrał sobotni konkurs w Vikersund i został nowym liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

14.02.2015, 20:09

Łyżwiarstwo szybkie. Polacy w drugiej dziesiątce

Zbigniew Bródka zajął 13 miejsce, a Piotra Michalskiego sklasyfikowany został trzy pozycje niżej w mistrzostwach świata w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 1 km.

14.02.2015, 20:08

Piąty Jakub Kłusak

Jakub Kłusak (311 pkt.) zajął piąte miejsce w kombinacji rozgrywanej w ramach zimowej Uniwersjady. Do kombinacji wliczały się wyniki z supergiganta, superkombinacji, slalomu giganta i slalomu.

14.02.2015, 20:07

Kot czwarty w Pucharze Kontynentalnym

Maciej Kot zajął czwarte miejsce w zawodach Pucharu Kontynentalnego na skoczni HS-130 w Lahti. Norweg Halvor Egner Granerud odniósł pierwsze w karierze zwycięstwo w zawodach Pucharu Kontynentalnego.

14.02.2015, 20:06

Dobry występ Hojnisz

Najlepsza sprinterka obecnego sezonu potwierdziła swą dominację. Daria Domraczewa z wielką przewagą wygrała bieg sprinterski w Oslo. Dobrze spisała się Monika Hojnisz.

14.02.2015, 20:05

Deja vu Gorców McArthur. Od 2:0 do 2:3

- Przeżyliśmy deja vu. Podobnie było przed rokiem. Wtedy prowadziliśmy 2:0, a także w tie breaku, a schodziliśmy z boiska pokonani. Jak dzisiaj. Szkoda, bo była szansa na zainkasowanie dwóch, a nawet trzech punktów – mówi Karol Majewski, grający trener siatkarzy Gorców McArthur.

14.02.2015, 12:29

V Zawody Szkół Tischnerowskich (zdjęcia)

W Czerwiennem na „Budzu” odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim Slalom Gigant, organizowane przez Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie, z inicjatywy dyrektor Iwony Kosakowskiej. Współorganizatorem było Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu.

13.02.2015, 23:25

Łyżwiarstwo szybkie: Pojechali zachowawczo

Reprezentacja Polski zajęła szóste miejsce w wyścigu drużynowym mistrzostw świata w łyżwiarstwie szybkim w holenderskim Heerenveen. Biało-Czerwoni jechali bardzo zachowawczo i odstawali od liderów. Najlepszą drużyną globu zostali Holendrzy, którzy pokonali dystans w czasie 3.41,40. Srebrne medale przypadły Kanadzie (+2,69), a brązowe Korei Południowej (+3,56). Polacy stracili do liderów +7,54.

13.02.2015, 22:28

MMKS Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 2:4 (zdjęcia)

Trenerzy mieli inne zdania na temat meczu. Tyski szkoleniowiec twierdził, iż jego drużyna była zdecydowanie lepsza i cały czas kontrolowała przebieg wydarzeń na tafli. Z kolei Marek Ziętara uważa, że mecz były wyrównany.

13.02.2015, 22:23

Piłka ręczna: Nowa siła?

Dotychczas Szaflary dominowały w piłce ręcznej na poziomie szkól podstawowych. Zawody od mistrzostw Ośrodka po czempionat powiatowy miały wyłonić tylko drużyny, którego obok staną na podium. Tymczasem…