PM 10: 17 | 34 %
sport
14.02.2015, 20:06

Dobry występ Hojnisz

Najlepsza sprinterka obecnego sezonu potwierdziła swą dominację. Daria Domraczewa z wielką przewagą wygrała bieg sprinterski w Oslo. Dobrze spisała się Monika Hojnisz.

14.02.2015, 20:05

Deja vu Gorców McArthur. Od 2:0 do 2:3

- Przeżyliśmy deja vu. Podobnie było przed rokiem. Wtedy prowadziliśmy 2:0, a także w tie breaku, a schodziliśmy z boiska pokonani. Jak dzisiaj. Szkoda, bo była szansa na zainkasowanie dwóch, a nawet trzech punktów – mówi Karol Majewski, grający trener siatkarzy Gorców McArthur.

14.02.2015, 12:29

V Zawody Szkół Tischnerowskich (zdjęcia)

W Czerwiennem na „Budzu” odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim Slalom Gigant, organizowane przez Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie, z inicjatywy dyrektor Iwony Kosakowskiej. Współorganizatorem było Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu.

13.02.2015, 23:25

Łyżwiarstwo szybkie: Pojechali zachowawczo

Reprezentacja Polski zajęła szóste miejsce w wyścigu drużynowym mistrzostw świata w łyżwiarstwie szybkim w holenderskim Heerenveen. Biało-Czerwoni jechali bardzo zachowawczo i odstawali od liderów. Najlepszą drużyną globu zostali Holendrzy, którzy pokonali dystans w czasie 3.41,40. Srebrne medale przypadły Kanadzie (+2,69), a brązowe Korei Południowej (+3,56). Polacy stracili do liderów +7,54.

13.02.2015, 22:28

MMKS Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 2:4 (zdjęcia)

Trenerzy mieli inne zdania na temat meczu. Tyski szkoleniowiec twierdził, iż jego drużyna była zdecydowanie lepsza i cały czas kontrolowała przebieg wydarzeń na tafli. Z kolei Marek Ziętara uważa, że mecz były wyrównany.

13.02.2015, 22:23

Piłka ręczna: Nowa siła?

Dotychczas Szaflary dominowały w piłce ręcznej na poziomie szkól podstawowych. Zawody od mistrzostw Ośrodka po czempionat powiatowy miały wyłonić tylko drużyny, którego obok staną na podium. Tymczasem…

13.02.2015, 22:22

Na jednej desce z Polczakówki

Na stokach Polczakówki w Rabce odbyły się mistrzostwa województwa Małopolskiego w snowboardzie dla szkół podstawowych. Drużynowo wśród dziewcząt zwyciężyła SP 5 z Zakopanego przed SP 5 z Nowego Targu i SP z Poronina.

13.02.2015, 22:19

Jedna bramka decydowała

- Emocji co niemiara. Nawet na takich zawodach – mówi Adam Dudek, organizator mistrzostw Ośrodka Nowy Targ w piłce ręcznej dziewcząt dla szkół podstawowych.

13.02.2015, 22:17

Dwóch Polaków w konkursie

Anders Fannemel nie dał szans rywalom w kwalifikacjach do sobotniego konkursu lotów narciarskich na skoczni HS-225 w Vikersund. W jutrzejszym konkursie zobaczymy dwóch Polaków.

13.02.2015, 22:16

Ćwiczyli grę w defensywie

Piłkarze NKP rozegrali kolejne kontrolne spotkanie w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Po raz drugi ich przeciwnikiem była Limanovia.

13.02.2015, 22:14

Cztery medale

- Nie było tak rewelacyjnie jak wczoraj, gdy zdobyliśmy trzy złote medale. Dzisiaj tylko jeden krążek z najszlachetniejszego kruszcu zawisł na szyi reprezentanta z naszego regionu - mówi Stanisław Mrowca, pierwszy trener Justyny Kowalczyk, kierownik techniczny Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach narciarskich W Zakopanem.

13.02.2015, 22:12

Chrapek ósma

Karolina Chrapek zajęła ósme miejsce w slalomie podczas Zimowej Uniwersjady w hiszpańskiej Grenadzie. Zawody wygrała Norweżka Thea Grosvold.