PM 10: 2 | 4 %
sport
19.11.2014, 22:27

Nie do ugryzienia

Już przed pierwszym gwizdkiem turnieju o mistrzostwo nowotarskiego Ośrodka Sportowego w Licealiadzie chłopców, można było postawić wszystkie pieniądze na zespół z „Goszczyńskiego”. Boisko to potwierdziło.

19.11.2014, 00:17

Turniej WMDC Nowy Targ (wyniki i zdjęcia)

Pierwszy turniej STEEL DART na Podhalu, a trzeci z cyklu Winmau Małopolska Dart Cup zapewnił zawodnikom i kibicom wiele emocji. W kategorii mężczyzn, po bardzo zaciętym finałowym pojedynku z Tomaszem Jakubczykiem, zwyciężył niepokonany do tej pory Krzysztof Kciuk. W kategorii kobiet najlepsza okazała się Joanna Galus, która po porażce w fazie grupowej z liderką rankingu (1 m. w Nowym Sączu oraz 5 m. w Krakowie) Iwoną Kopczyńską aż 0:3 w finale zagrała zdecydowanie lepiej pokonując faworytkę 4:1.

18.11.2014, 22:39

Wąsik tuż za podium

W Krakowie rozegrano drugi wojewódzki turniej klasyfikacyjny seniorów z udziałem 21 kobiet i 55 mężczyzn. W zawodach wzięli także udział pingpongiści nowotarskich Gorców.

18.11.2014, 22:38

Tradycyjnie Ekonomik

Tradycją już się staje, że dziewczęta z Zespołu Szkół Ekonomicznych triumfują w zawodach o mistrzostwo Ośrodka Sportowego w Nowym Targu w koszykarskiej Licealiadzie.

18.11.2014, 22:37

Guzik wygrywa

Krystyna Guzik zwyciężyła w kontrolnym starcie na zakończenie zgrupowania w Beitostoelen, gdzie polskie biathlonistki przygotowywały się do pierwszych zawodów o Puchar Świata.

18.11.2014, 22:35

Chcą walczyć o „pudło”

Brydżyści Steskal Nowy Targ, występujący w trzeciej lidze, są już po dwóch zjazdach. Rozpoczęli dobrze, są na plusie. Odnieśli siedem zwycięstw, a dwa pojedynki zakończyli porażką. W tabeli zajmują szóste miejsce z niewielką stratą do wyprzedzających ich drużyn.

18.11.2014, 22:34

Bilans jest na zero

„Pero, pero. Bilans musi wyjść na zero” – śpiewał Jan Kaczmarek z kabaretu Elita. No sportowy bilans szczęść i nieszczęść, w pojedynkach „szarotek” z Tychami, wyszedł na zero. Podhale u siebie wygrało 3:1 z podopiecznymi Szejby, a w piwnym mieście uległo w takim samym stosunku.

18.11.2014, 21:01

Skład reprezentacji Podhala na Puchar Polski K-1 Rules

NOWY TARG. Impreza odbędzie się w dniach 21-23 listopada br. na obiektach Hali Gorce. Sobota - eliminacje od godz 10, niedziela - półfinały od 10, a gala finałowa od godz 17. Poniżej - skład reprezentacji Podhala na Puchar Polski K-1 Rules.

17.11.2014, 21:32

Majerczyk nie ukończyła slalomu

Sabina Majerczyk (Poroniec), alpejka prowadzona przez olimpijczyka, tyle, że w łyżwiarstwie szybkim, Tomasza Śwista, nie ukończyła pierwszych zawodów Pucharu Świata w slalomie.

17.11.2014, 21:30

Zresetować głowy

Jeszcze delektujemy się ucztą na jaką zaprosili nas w niedzielny wieczór hokeiści Podhala i Sanoka. Jeszcze wspominamy kapitalne akcje, które powinny, a nie przyniosły „szarotkom” wyrównującej bramki, a już szykujemy się do kolejnego dania - workowej potyczki z równie mocnym rywalem, GKS-em Tychy.

17.11.2014, 21:29

Panie pomściły panów

Hokejowa drużyna kobiet MMKS Podhale, podobnie jak mężczyźni, potykała się z Ciarko Sanok w ramach rozgrywek ekstraklasy grupy B. Panie pomściły panów, pokonując sanoczanki na ich terenie.

17.11.2014, 21:28

Optymistyczne sygnały z Finlandii

Justyna Kowalczyk wygrała w Muonio dwa starty – sprint i bieg na 5 km. W zawodach Pucharu FIS potwierdziła, że przygotowania do sezonu przebiegły zgodnie z planem.