PM 10: 11 | 22 %
sport
11.11.2014, 22:38

Polki z szansami na awans

Szwecja, Niemcy, Holandia i Estonia – to przeciwnicy reprezentacji Polski kobiet w turnieju eliminacyjnym do mistrzostw świata w 2015 roku w unihokeju. Turniej rozegrany zostanie w Poznaniu od 4 do 8 lutego 2015 roku.

11.11.2014, 22:37

Co z tym szkoleniem?

Armenia hokejową potęgą! Nie do wiary? A jednak! Dla polskiej młodzieży. Reprezentacja Polski U 16 przegrała z rówieśnikami tego kraju, który w hokeju dopiero raczkuje. Wstyd.

11.11.2014, 22:35

Drugie miejsce Kolasy

Szymon Kolasa, tenisista stołowy nowotarskich Gorców, zajął drugie miejsce w drugim wojewódzkim turnieju klasyfikacyjnym młodzików, który rozegrany został w Zakliczynie.

11.11.2014, 22:34

Wylecieli do Obihiro

Polska reprezentacja łyżwiarzy szybkich na torze w Berlinie wykuwała formę na Puchar Świata. To był ostatni etap przygotowań.

11.11.2014, 21:56

III liga: Kolejny remis Porońca

Nasz III ligowy jedynak Poroniec Poronin na zakończenie rundy jesiennej zremisował u siebie z Czarnymi Połaniec 1:1. To trzeci z rzędu remis poronian w trzecioligowych rozgrywkach. Ten wynik wprawdzie jest sprawiedliwy ale zapewne rozczarowujący dla sympatyków i włodarzy klubu.

11.11.2014, 12:12

Tornado w Waksmundzie (zdjęcia)

W Waksmundzie rozegrano drugi wojewódzki turniej klasyfikacyjny żaków w tenisie stołowym. Uczestniczyło w nim 13 dziewcząt i 30 chłopców. Bardzo dobrze spisały się pingpongiści miejscowego Tornado Waksmund.

11.11.2014, 12:11

Budżet 14 milionów

Budżet mistrzostw świata w hokeju na lodzie Dywizji IA w Krakowie ma wynieść 14 milionów złotych – ujawnił prezes PZHL, Dawid Chwałka na konferencji w Krakowie. Przyznał też, że jest to wariant optymistyczny i… tych pieniędzy, na razie, związek nie ma.

11.11.2014, 12:07

Podsumowanie i pełne wyniki VI Memoriału Grzegorza Wesołowskiego

- VI Memoriał Grzegorza Wesołowskiego zakończony, chociaż emocje jeszcze nie opadły. W tegorocznej edycji wdrożyliśmy dwa pomysły, można powiedzieć pionierskie - przypomina Jakub Dyrcz.

10.11.2014, 23:04

Ujemny bilans

W Toruniu i Jastrzębiu mecze towarzyskie rozgrywały hokejowe kadry U18 oraz U20. Biało –czerwoni ponieśli trzy porażki, a dwa razy wygrali.

10.11.2014, 23:02

Skoczkowie odkryli karty

- Celem w tym sezonie są mistrzostwa świata w Falun – powiedział trener naszych skoczków narciarskich, Łukasz Kruczek, podczas prezentacji kadr na zbliżający się sezon.

10.11.2014, 23:00

Rekord Szymańskiego

Polscy łyżwiarze szybcy przebywają na obozie przygotowawczym w Berlinie przed pierwszymi zawodami o Puchar Świata. Przeszli ostatni sprawdzian, w którym zaprezentowali dobrą dyspozycję.

PZN stuknęło 95 lat!

Narciarze w biało- czerwonych brawach, w 95- letniej historii PZN, zdobyli 13 medali olimpijskich, 27 krążków mistrzostw świata seniorów oraz 26 krążków MŚ juniorów, U-23 i 6 medali ME juniorów. Ponadto 13 razy stawali na podium klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, odnieśli ponad 100 zwycięstw w zawodach Pucharu Świata.