PM 10: 15 | 30 %
sport
22.09.2014, 21:46

Życiowy sukces braci Brzezińskich!

Filip i Andrzej Brzezińscy, nasi mistrzowie świata juniorów w konkurencji C2, osiągnęli życiowy sukces. Zajęli czwarte miejsce podczas mistrzostw świata w kajakarstwie górskim w Deep Creek. Do brązowego medalu zabrakło 43 setnych sekundy.

22.09.2014, 21:44

Zwycięstwo Stękały

Drugi konkurs FIS Cup w Szczyrku padł łupem Andrzeja Stękały, który został liderem klasyfikacji generalnej cyklu. Stękała prowadził po pierwszej serii. Oddal skok o długości 102,5 metra, który dawał mu punkt przewagi nad Stianem Andre Skinnesem. Norweg skoczył dalej, bo 104,5 m, ale w gorszym stylu. Półtora punktu za Polakiem plasował się Amerykanin Nicholas Fairall (102,5 m).

22.09.2014, 21:43

To były piękne dni

Nie da się przejść obojętnie obok tego, co wydarzyło się późnym niedzielnym wieczorem. Rzadko się zdarza, by nasz kraj gościł największą imprezę świata. Rzadko się zdarza, by na niej biało –czerwoni, w grach zespołowych, stawali na najwyższym stopniu podium. Tego dokonali polscy siatkarze!

22.09.2014, 21:42

Rozgromili Akademię Liby!

W Košicach sezon rozpoczęli żacy młodsi MMKS Podhale, w ramach słowackiej ligi. I to jak rozpoczęli! Od zwycięstwa w dwucyfrowych rozmiarach nad drużyną L.A. 11 Košice, złożoną z uczniów Hokejowej Akademii Igora Liby.

22.09.2014, 12:15

Zakopiański festiwal rowerowy zakończony!

3 dni, 325 zawodników, setki widzów i masa niesamowitych historii – tak w telegraficznym skrócie wyglądał festiwal Joy Ride Open, który wczoraj zakończył się w Zakopanem.

22.09.2014, 10:16

Lider pokazał siłę

Szlagier kolejki rozegrany został w Rabie Wyżnej. Zjechał lider z Ludźmierza, który przed tygodniem doznał pierwszej porażki w Czarnej Górze.

22.09.2014, 10:14

Derby dla Lubania

Derby z podtekstami – tak można powiedzieć. Przecież wielu piłkarzy obecnie grających w NKP grało w Maniowach. Malo tego, do sukcesów Lubań doprowadzał obecny szkoleniowiec piłkarzy z Nowego Targu, Marek Żołądź.

21.09.2014, 22:04

Nowotarżanie na Międzynarodowym Turnieju w Krynicy

W Krynicy z udziałem Żaków MMKS Podhale rozegrano II Międzynarodowy Turniej im Krzysztofa Kiklicy. Hokeiści Podhala zajęli w nim III miejsce.

21.09.2014, 21:05

Zabawa w kotka i myszkę

Imponująco rozpoczęły sezon ligowy wicemistrzynie Polski. MMKS w dwumeczu rozbił krakowianki. Zaaplikował im 30 goli!

21.09.2014, 21:01

Turniej Tenisa Ziemnego Amatorów - Mistrzostwa Rabki-Zdroju 2014 oraz III Memoriał Henryka Przybyła

RABKA-ZDRÓJ. W sobotę na kortach w Parku Zdrojowym rozegrany został ostatni w tym roku Turniej Tenisa Ziemnego Amatorów. Były to kolejne Mistrzostwa Rabki-Zdroju oraz III Memoriał Henryka Przybyła.

21.09.2014, 20:59

Rządzili i dzielili

Juniorzy MMKS-u zgarnęli komplet punktów w kolejnym ligowym meczu Centralnej Ligi Juniorów.

21.09.2014, 17:27

Nowotarżanin czwarty na zawodach makiet szybowców w Spiskiej Nowej Wsi (zdjęcia)

W sobotę na lotnisku Aeroklubu Spiska Nova Ves zostały rozegrane ostatnie zawody z cyklu RCXXL. Wzięło w nich udział 13 zawodników w tym dwóch Polaków. Jakub Świst reprezentujący Aeroklub Nowy Targ oraz Krzysztof Witek - Nowy Sącz